PTT’den Fındık Ceviz ve Çay Gönderilerine %30 İndirim « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

PTT’den Fındık Ceviz ve Çay Gönderilerine %30 İndirim

Bu haber 27 Ağustos 2020 - 17:39 'de eklendi ve 9 kez görüntülendi.

PTT’den Fındık Ceviz ve Çay Gönderilerine %30 İndirim

Giresun PTT Başmüdürü Osman Tekin konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “PTT olarak; günün rekabet koşullarına ve gelişen teknolojiye uygun, müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Söz konusu çalışmalarımızdaki temel politikamız; değişim, dönüşüm ve gelişime uygun, yenilikçi bir anlayışla hizmetlerimizi Ülkemizin en ücra köşesine kadar götürmekle birlikte, bu kampanya ile Ülkemiz ve İlimiz ekonomisine katkı sunmayı amaçlamaktayız. Coğrafi işaret belgeli Giresun Fındığımızın tanıtımına katkıda bulunulması ve üreticimizin bir nebze olsun kazanç elde edebilmesi için fındık ile beraber ceviz ve çay gönderilerine özel %30 indirim uygulaması başlattık. Söz konusu yöresel ürünlerimizi göndermek isteyen vatandaşlarımıza, kargo ücretlerinde İlimize özel olarak %30 indirim uygulanacaktır. Giresun PTT Başmüdürlüğü olarak ilimiz ekonomisine katkıda bulunmaya, gelişen teknolojiye uygun, müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.