Prolift Asansör A.Ş 16.Kuruluş Yılını Kutladı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Prolift Asansör A.Ş 16.Kuruluş Yılını Kutladı

Bu haber 20 Mart 2018 - 8:09 'de eklendi ve 95 kez görüntülendi.

Prolift Asansör A.Ş 16.Kuruluş Yılını Kutladı

Prolift Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş., kuruluşunun 16’ncı yılını geride bırakırken sektöründe dünya lideri haline geldi.

Giresun Küçük Sanayi Sitesi’nde 2002 yılında faaliyete başlayan Prolift Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş., sektöründe bir dünya markası haline geldi.

Prolift A.Ş. artan talebi karşılamak için 2006 yılında Giresun Büyük Sanayi Sitesi’nde ve son olarak Bursa’nın Nilüfer ilçesindeki yeni fabrikasında ürettiği ürünlerle yurtiçi taleplerinin yanı sıra 25 ülkeye ihracat yapmaya başladı. Prolift A.Ş.’nin 2017 yılsonu itibarıyla üretim kapasitesi 80.000 adede ulaşırken, 2018 yılında ilave yatırımların da devreye girmesiyle üretim kapasitesinde yeni hedef 120.000 adet olarak belirlendi.

16.YILDÖNÜMÜ MUTLULUĞU

Geçtiğimiz günlerde 16. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Prolift A.Ş.’nin sahibi Bahtiyar Karakoç, “Prolift ailesi olarak 16. yılımızı geride bırakırken vizyonumuz; Geçmişe bakan geleceği göremez, geleceği göremeyen ilerleyemezdir. Bu kapsamda Türkiye Cumhuriyeti ekonomisine katma değer kazandırmak amacıyla etkin ve güçlü kadromuzla ihtiyaç duyulan teknolojiyi tedarik eden değil, üreten ve geliştiren lider bir firma olarak geçmişten geleceğe emin adımlarla ilerlerken, yanımızda olan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.