Pike Halı & Mobilya ile Bursa Giresunlular Derneği arasında indirim protokolü imzalandı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA

Pike Halı & Mobilya ile Bursa Giresunlular Derneği arasında indirim protokolü imzalandı

Bursa Giresunlular Derneği ile Dernek merkezinin yan tarafında faaliyetlerini sürdüren Pike Halı ve Mobilya ile indirim protokolü imzalandı.

Bu haber 26 Kasım 2020 - 22:32 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi.
ResimLink - Resim Yükle

Pike Halı & Mobilya ile Bursa Giresunlular Derneği arasında indirim protokolü imzalandı

Bursa Giresunlular Derneği ile Dernek merkezinin yan tarafında faaliyetlerini sürdüren Pike Halı ve Mobilya ile indirim protokolü imzalandı.

Evlenecek ve evini yenileyecek olanların uğrak noktası olan Pike Halı ve Mobilya, kendi konsept ürünlerinde yapmış olduğu tüm indirimlerin üzerine Bursa Giresunlular Derneği ile yapmış olduğu anlaşma gereği derneğin Üye Kimlik kartını ibra edenlere ekstra olarak %10 indirim uygulayacak.

İndirim anlaşmasını imzalamak için bir araya gelen Bursa Giresunlular Derneği Başkanı Üzeyir Aktaş ve İpek Mobilya bayisi ve Pike Halı & Mobilya firması sahibi Ali Çoban yapılan protokolün hayırlı olması temennisinde bulundular.

Bursa Giresunlular Derneği Başkanı Üzeyir Aktaş yapmış olduğu açıklamasında dernek merkezinin yan tarafından hizmet vermekte olan İpek Mobilya Bayisi aynı zamanda kendi geliştirdiği tasarımları müşterilerine sunan Pike Halı & Mobilya Ali Çoban ile böyle bir anlaşma yaptıkları için duymuş olduğu memnuniyetini dile getirerek, bu tür firmalar ile gerçek indirim anlaşmasının devam edeceği mesajını verdi.

Derneğin arşivini sağlamlaştırmak ve mevcut kayıtlı üyelerin tamamına Digital Bursa Giresunlular Derneği Üye Kimlik Kartı hazırladıklarını belirten Aktaş bu kartları üyelerin adreslerine postalanması için gerekli çalışmaların sürdüğünü belirtti.

Firma Sahibi Ali Çoban’da, yapılan indirim çalışmasının her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulunurken; “ Kapımız tüm müşterilerimize olduğu gibi Giresunlu hemşerilerimize de sonuna kadar açıktır. Bu anlaşma ile mağazamızda sağlanan indirimlerin yanında dernek üye kimlik kartını gösteren üyelere özel ekstra olarak %10 daha indirim yapmayı taahhüt ediyoruz. Bunun yanında yapacakları alışverişe göre özel hediyeler sunacağız” dedi.

Öte yandan İpek Mobilya “Pike Halı & Mobilya” mağazası Emek Yakup Aktaş Kültür Merkezi karşısında yer almaktadır.

Erdal Avcı’nın İpek Mobilya Pike Halı & Mobilya sahibi Ali Çoban ile özel röportaj
İpek Mobilya Pike Halı & Mobilya Mağazasındaki bazı ürünler

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.