PFDK’dan Giresunspor’a Ceza « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

PFDK’dan Giresunspor’a Ceza

Bu haber 22 Aralık 2017 - 9:52 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

PFDK’DAN GİRESUNSPOR’A CEZA

Profesyonel Disiplin Kurulu (PFDK), saha olayları ve tribün boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı Giresunspor ve Samsunspor kulübüne ceza verdi.

PFDK’nın dün yapmış olduğu toplantı sonrası almış olduğu kararlar şöyle:

Samsunspor Kulübü’nün, 17.12.2017 tarihinde oynanan Samsunspor – Akın Çorap Giresunspor TFF 1. Lig müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 4 bin 500 TL para cezası ile cezalandırılmasına, aynı müsabakada Samsunspor Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT’nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan batı alt 114 numaralı bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

Akın Çorap Giresunspor Kulübünün, 17.12.2017 tarihinde oynanan Samsunspor – Akın Çorap Giresunspor TFF 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı ihtar cezası ile cezalandırılmasına, FDT’nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan misafir tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir müsabakaya girişlerinin engellenmesine karar verilmiştir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.