Öztürk’den Giresunspor’a Ziyaret « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Öztürk’den Giresunspor’a Ziyaret

AK Parti Giresun Milletvekili Av.Sabri Öztürk Giresunspor’u ziyaret etti.

Loading

Bu haber 22 Temmuz 2022 - 8:54 'de eklendi ve
kez : 1
kez görüntülendi.

Öztürk’den Giresunspor’a Ziyaret

AK Parti Giresun Milletvekili Av.Sabri Öztürk Giresunspor’u ziyaret etti.

Erzurum’da kamp yapan takımımızı yalnız bırakmayan Milletvekili Öztürk takımıza yeni sezon öncesinde başarı dileğinde bulundu.
bettingkiss.com
Takımımızın moralinin üst düzeyde olduğunu ifade eden Milletvekili Öztürk, yönetiminden teknik heyet ve futbolcularına kadar gösterilen dayanışmaya dikkat çekti.

Öztürk; “Zaman zaman yöneticiler, zaman zaman sivil toplum, zaman zaman siyasi kurumlar ile kulüp yöneticileri arasında görüş ayrılıkları da olabilir.  Ben daima Giresunspor’un siyaset üstü olduğunu düşünüyorum. Her siyasi görüşten insanın, ben Giresunluyum diyen, Giresunluluk bilinci taşıyan herkesin, Giresunspor’u siyasetin üstünde görerek, tartışmaların içine çekmeden desteklemesi gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.

“GİRESUNSPOR ŞEHRİMİZİN MARKA DEĞERİNİ YÜKSELTTİ”

“Hakan hocamız ve oyuncularımızın morali çok iyi. Süper Ligde birden fazla hocayla çalışan takımlar var. Hakan hocamızla uzun süredir çalışıyoruz. Şehir de Hakan hoca da birbiriyle uyumlular ve seviliyorlar” diyen Öztürk; “Takımdaşlık ruhunu ön plandan tutarak büyük bir başarı gösterdik. Süper ligde 8 İstanbul takımı var. Kalan 10 takım arasında Giresun’umuz var. 30’un üzerinde Büyükşehir var ama Giresunspor birçok büyük şehrin takımını geçerek ilimizi Süper Ligde temsil ediyor, bu çok önemli. Takımımızın şehre tanıtım bakımından, marka değeri açısından, seyircilere izlettiği futbol bakımından, birçok şampiyonluklar yaşamış, çok ünlü takımları şehrimize getirmesi bakımından inanılmaz bir katkısı var. Şehrin de yönetimimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın ve halkımızın bunun kıymetini bilerek takımımıza sahip çıkması gerektiğini düşünüyorum. Elbette Giresun halkı her zaman Giresunspor’u bağrına basmış ve yanında olmuştur. Giresunspor’un geçen sene Süper Ligde kalıcı olması, bu sezon da ekonomik durumlar ve maliyetler, uluslar arası krizler Giresunspor gibi bütün takımları etkilemiştir. Her zamankinden daha çok şehrimizin Giresunspor’a sahip çıkması gerekiyor. Giresun zor zamanlarda daha güzel işler başaran bir şehir. Ben Giresunlu hemşerilerimizin bu azimde olduğunu biliyorum. Bütün halkın, iş dünyasının, işadamlarının Giresunspor’a daha çok destek olması gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

DESTEK ÇAĞRISI

Milletvekili Öztürk sözlerini şöyle tamamladı: “Taraftarlarımızın alacağı kombine biletler, işadamlarımızın alacakları localar, reklam, sponsorluk destekleri, herkes üzerine düşeni bu şehir için Giresunspor için, gücü nispetinde yaptığında Giresunspor başarılı olacak ve bundan da kazanan daima Giresun olacak. O yüzden fırsat eldeyken, takımımız Süper Ligdeyken, yarın keşke dememek için bugünden herkesin ne yapabilirse, ne katkıda bulunabilirse yapması gerekiyor.”

Loading

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.