Osmanlıdan Kara Cuma Kampanyasına Tepki « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Osmanlıdan Kara Cuma Kampanyasına Tepki

Bu haber 27 Kasım 2017 - 13:41 'de eklendi ve 56 kez görüntülendi.

Osmanlıdan Kara Cuma Kampanyasına Tepki

Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim Ünye , alışveriş çılgınlığı olarak bilinen Kara Cuma (Black Friday) için yazılı bir basın açıklaması yayınladı. Basın açıklamasında Ünye şunları söyledi.

“Peygamber efendimiz Hadisi şerifinde şöyle buyurmuş Cuma, müminlerin bayramıdır. Bugün yapılan ibadetlere en az, iki kat sevap verilir. Bugün işlenen günahlar da, iki kat yazılır. Bu hadisten yola çıkarak siyonistlerin başlatmış olduğu bu hain kampanya ya iştirak eden iki kat fazla günah kazanır. ABD destekli bu kampanyaların bilinçli ülkemizde yapılmasına Osmanlı Partisi teşkilatları olarak izin vermeyeceğiz.

MÜSLÜMANLARIN TATİLİ CUMA GÜNÜ OLMALI

”Buradan iktidar partisine sesleniyorum Müslümanların bayramı olan Cuma gününü resmi tatil yapalım. Perşembe Cuma bizim tatilimiz olsun Cumartesi Yahudilerin Pazar Hristiyanların günü biz Müslümanların bayramı tatili Cuma’dır.  Allahü teala Cuma suresi 9. ayette şöyle buyurmuştur Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman, hemen Allah’ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz bu, sizin için daha hayırlıdır. Bu ayeti kerimeye göre hareket edip Allah’ın emrettiği gibi  Osmanlı Partisi İktidarında Türkiye’de resmi tatil Perşembe Cuma olacaktır. Müslüman Türk milletinin arzusu budur.” Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.