Osmangazi Belediyesi ile Espiye Belediyesi kardeş şehir oldu    « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Osmangazi Belediyesi ile Espiye Belediyesi kardeş şehir oldu   

Giresun’un ikinci büyük ilçesi Espiye ile Bursa’daki hemşerilerimizin ağırlıklı yaşadığı Osmangazi ilçesiyle kardeş şehir oldu.

Bu haber 09 Şubat 2021 - 8:40 'de eklendi ve 51 kez görüntülendi.

Osmangazi Belediyesi ile Espiye Belediyesi kardeş şehir oldu   

Giresun’un ikinci büyük ilçesi Espiye ile Bursa’daki hemşerilerimizin yoğun olarak yaşadığı Osmangazi ilçesi kardeş şehir oldu.

Kardeşlik bağları Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ile Espiye Belediye başkanı Mustafa Karadere arasında yapılan protokolle gerçekleşmiş oldu.

881.459 Nüfusuyla Bursa’nın en büyük ilçesi olan Osmangazi’nin ilçesinin Espiye ilçesi ile kardeş şehir olması Espiye ilçesinde memnuniyetle karşılandı.

Bursa Giresun Espiyeliler Dernek Başkanı Abdullah Beşli, Osmangazi Belediyesi Meclis üyeleri Korkut Aktaş’ın girişimleri neticesinde imzalanan kardeşlik protokolü her iki ilçe arasında kültürel ve ekonomik bağları da güçlendirecek.

Öte yandan Bursaspor maçı için Giresun’a gelen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve beraberindeki heyette yer alan Başkan yardımcıları Yücel Beşli, Kenan Kır, Beytullah Seferler, Meclis üyeleri İsmail Akdoğan, Korkut Aktaş, Özel Kalem Müdürü Orhan Mollasalih, Kamulaştırma Büro şefi Fuat Atalay, Bursa Giresunlular Derneği Başkan Vekili Mustafa Ateş, Bursa Espiyeliler Dernek Başkanı Abdullah Beşli ve dernek yönetim kurulu üyeleri başkan Karadere’yi makamında ziyaret ederek bu anı ölümsüzleştirdiler.

Aydın Kömürcü

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.