Osman Ağamız 97.ölüm yıldönümünde anıldı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Osman Ağamız 97.ölüm yıldönümünde anıldı

Kurtuluş Savaşı Kahramanı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Muhafız Alayı Komutanı 47. Giresun Gönüllü Alay Komutanı, Giresun Belediyesi Eski Başkanı Milis Yarbay Osman Ağa’yı ebediyete intikal edişinin 97. yıldönümünde saygı şükran ve minnetle anıldı.

Bu haber 04 Nisan 2020 - 17:43 'de eklendi ve 51 kez görüntülendi.

Osman Ağamız 97.ölüm yıldönümünde anıldı

Kurtuluş Savaşı Kahramanı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Muhafız Alayı Komutanı 47. Giresun Gönüllü Alay Komutanı, Giresun Belediyesi Eski Başkanı Milis Yarbay Osman Ağa’yı ebediyete intikal edişinin 97. yıldönümünde saygı şükran ve minnetle andık.

Covid-19 salgını nedeniyle toplu bir tören yapılmazken Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu da Osman Ağa ailesinden İ. Cem Feridunoğlu ile birlikte Kale’deki mezarı ziyaret ederek, dua okudu.

Başkan Şenlikoğlu, Osman Ağa ve onun gibi vatanına hizmet eden bütün vatan evlatlarının kıymetinin bugünlerde daha da iyi anlaşıldığını belirterek; ’‘Milleti, vatanı için sorumluluk alan kişiler arasında en önde gelenlerinden birisi Osman Ağa’ mızdır. Kendisinin koltuğunda oturmaktan onur duyuyorum. Bu toprak adına şehit düşmüş Osman Ağa ve kahraman dedelerimiz bizlerin onur madalyalarıdır. Millet yoluyla canıyla ve malıyla bedel ödeyen Osman Ağa ve toprağa düşen tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad olsun. ‘’ dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.