Mustafa Özkaya Orman Genel Müdürlüğü Yardımcılığına Atandı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Mustafa Özkaya Orman Genel Müdürlüğü Yardımcılığına Atandı

Bu haber 17 Ekim 2018 - 10:56 'de eklendi ve
kez : 2
kez görüntülendi.

Mustafa Özkaya Orman Genel Müdürlüğü Yardımcılığına Atandı

Giresun Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya, Orman Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Devir teslim töreninin ardından yeni görevine başlayan Özkaya’ ya Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, başarılar diledi.

Mustafa Özkaya Kimdir?

Giresun Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya; 1968 yılında Giresun’da doğdu. İlk Okulu Keşap Halkalı İlkokulu’nda, Orta Okulu Keşap Halkalı  Ortaokulu’nda Lise Öğrenimini ise Keşap Fen Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi’nden Orman Mühendisi unvanı ile 1992 yılında mezun oldu.

Mesleğe 1992 yılında Şebinkarahisar Orman İşletme Müdürlüğü’nde Orman İşletme Şefi olarak başladı. Sırasıyla; Amasya Orman İşletme Müdürlüğü’nde İşletme Şefi, Espiye Orman İşletme Müdürlüğü’nde İşletme Şefi, Tirebolu Orman İşletme Müdürlüğü’nde İşletme Müdür Yardımcısı, Giresun Orman İşletme Müdürlüğü’nde İşletme Müdürü, TOÇ BİR-SEN (MEMUR-SEN) Genel Sekreterliği, Orman Genel Müdürlüğü Kadastro ve Mülkiyet Dairesi Başkanlığı’nda Daire Başkan Yardımcısı görevlerini yaptı. 2012 yılından itibaren Ankara Orman Bölge Müdürü olarak görev yapan Mustafa Özkaya, 25 Ekim 2017 tarihinde Orman ve Su İşleri Bakanlığımızın görevlendirmesi ile 27.10.2017 tarihinde Giresun Orman Bölge Müdürü olarak yeni görevine başladı.

1987-1989 yılları arasında Meşcere Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü, 2005 yılında TOÇ BİR-SEN Bülteni Genel Yayın Yönetmenliği yapan Mustafa Özkaya; Orman İşletme Müdür Yardımcılığı, Orman İşletmeciliğinde Toplam Kalite ve Verimlilik Yönetimi, Sendikacılık ve İnsan İlişkileri, İş Sağlığı ve Güvenliği gibi birçok seminer ve eğitime katıldı.

Mustafa Özkaya evli ve üç çocuk babasıdır.

Loading

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.