Mustafa Camcı; Raporlu Hastaların İlaçlarını Evlerine Gönderiyoruz! « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Mustafa Camcı; Raporlu Hastaların İlaçlarını Evlerine Gönderiyoruz!

Bursa’da sağlık alanında başarılı çalışmalara imza atan Giresunlu hemşerimiz Mustafa Camcı yapmış olduğu açıklamasında Bursa’da ikametlerini sürdüren vatandaşlarımızdan Raporlu hastaların ilaçlarını tedarik etme noktasında evlerine kadar gönderebileceklerini belirtti.

Bu haber 27 Mart 2020 - 21:55 'de eklendi ve 127 kez görüntülendi.

Mustafa Camcı; Raporlu Hastaların İlaçlarını Evlerine Gönderiyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Sağlıktan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı aynı zamanda Bursa Giresunlular Derneği Sağlık Komisyonu olarak görev yapan Giresunlu hemşerimiz Mustafa Camcı  yapmış olduğu açıklamasında Bursa’da ikametlerini sürdüren vatandaşlarımızdan Raporlu hastaların ilaçlarını tedarik etme noktasında evlerine  kadar gönderebileceklerini belirtti.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona Salgını nedeniyle devletimizin aldığı önlemlerin arkasında olduklarını belirten Mustafa Camcı, 65 Yaş üstü vatandaşlarımızın ve Raporlu hastaların günü gelmiş kullanmak zorunda oldukları ilaçlarını  hastanın bilgilerini sisteme girerek evlerine kadar teslim ettiklerini belirtti.

Bu sıkıntılı sürecin biran önce bitmesi için yetkilerin #evdekal çağrısına uyulması gerektiğine vurgu yapan Camcı; “ Vatandaşlarımı münferit olsunlar. Allah izin verirse bu günleri aşacağız. Sağlık bakanımız, Bilim kurulumuz, İl sağlık müdürlüklerimiz 24 Saat Koordinasyonun başındalar. Evdekal çağrısına uyup, hijyen kurallarına dikkat etmeliyiz. Bu kurallara uyarsak bu ileten en kısa zamanda yok ederiz” dedi.

Mustafa Camcı; 0507 740 43 24 nolu telefondan kendilerine ulaşan Bursa’da ikamet eden 65 yaş üstü ve Raporlu hastalara yardımcı olabileceklerini belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.