Mustafa Ateş Oğlunu Evlendiriyor « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Mustafa Ateş Oğlunu Evlendiriyor

Bu haber 05 Eylül 2018 - 23:28 'de eklendi ve
Post View : 1
kez görüntülendi.

Mustafa Ateş Oğlunu Evlendiriyor

Bursa’da yaşayan Giresunluların önde gelen isimlerinden Ak Parti Osmangazi İlçe Başkan Vekili, Konda Çinko Kaplama Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ateş oğlu Hami’yi evlendiriyor.

Siyasi görevinin yanı sıra çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında görev alan İş Adamı Mustafa Ateş üç çocuğundan biri olan oğlu Hami’yi, Arif Keskindere kızı Arzu ile evlendirmenin tatlı telaşı içine girdi.

Düğün Töreni Sukaypark’da Gerçekleşecek

Tokat eşraflarından Birsen-Arif Keskindere ile Nurgül – Mustafa Ateş çiftlerinin çocukları olan Arzu ve  Hami’nin düğün törenleri 8 Eylül 2018 Cumartesi günü Saat:19:00’da Osmangazi Belediyesinin Çukurca Mah. Botanik Park arkasında bulunan Sukaypark Tesislerinde yapılacak öğrenildi.

Tüm Dostlarımızı Aramızda Görmek İstiyoruz

Düğün töreni öncesinde gazetemize açıklamada bulunan İş Adamı Mustafa Ateş; “ Şu günlerde aile olarak tatlı telaşımızın yanında, kendimde bir sağlık sorunu yaşıyorum. Tatlı telaşımız ile Sağlık sorunumuz bir araya gelince birçok arkadaşımıza davetiye ulaştırma konusunda sıkıntı yaşadık. Bunun için 8 Eylül 2018 tarihinde Sukaypark Tesislerinde gerçekleştireceğimiz oğlumuzun düğününe tüm dostlarımızı sizler aracılığınız ile davet ediyorum” dedi.

Öte yandan Cumartesi günü gerçekleşecek olan düğün törenine İş, Siyaset ve Cemiyet hayatından bir çok ismin katılması bekleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.