Modern Taksi Duraklarının Açılışı Yapıldı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Modern Taksi Duraklarının Açılışı Yapıldı

Bu haber 08 Ekim 2018 - 16:28 'de eklendi ve 56 kez görüntülendi.

Modern Taksi Duraklarının Açılışı Yapıldı

Görele Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan taksi duraklarının toplu açılış töreni yapıldı.

Görele Belediye Başkanı  Tolga Erener mahalli seçimler öncesi söz verdiği bir projesini daha hayata geçirdi. İlçede bulunan tüm taksi durakları yıkılarak yerine yapılan modern taksi duraklarının düzenlenen törenle açılışı yapıldı.

Her daim esnafının ve vatandaşlarının yanında olan, onlara hizmeti bir borç sayan Belediye Başkanı Tolga Erener, “Söz verdik, yapıyoruz” dedi.

Modern taksi duraklarımızın esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olması temennisinde bulunan Belediye Başkanı Tolga Erener, “İlçemizde ne yazık ki sağlıklı ve vatandaşlarımızın faydalanabileceği modern taksi duraklarımız yoktu. Mahalli seçimler öncesi söz verdiğimiz bir sözümüzü daha yerine getirerek, 6 adet taksi durağımızı sil baştan yaptık ve 2 taksi durağımızı da yeniledik. Esnafımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun. İlçemiz yaptığımız yatırım ve hizmetlerle diğer ilçelere örnek olmaya devam ediyor. Bu da bizim övünç kaynağımızdır. Görele’ye hizmet anlamında bir bütün olarak el ele vererek, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim için önemli olan Görele’nin marka bir şehir haline gelebilmesidir. Güzel meydanı, güzel sokakları, park, bahçe dinlenme alanlarıyla beraber örnek bir ilçe olmak için uğraş veriyoruz” dedi.

Görele Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Muzaffer Kefal ise, Belediye Başkanı Tolga Erener ve ekibine teşekkür ederek, şoför esnafı adına hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.