Kurt Ailesinin Mutlu Günü « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Kurt Ailesinin Mutlu Günü

Bu haber 27 Mart 2018 - 11:48 'de eklendi ve 77 kez görüntülendi.

Kurt Ailesinin Mutlu Günü

Bursa’da yaşayan Giresun Eşraflarından Emek Odunlu Ekmek Fırını sahibi Telat Kurt oğlu Turgut Yavuz Kurt’u evlendirdi.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın kıydığı nikaha Ak Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Çömez ve Başkan Vekili Mustafa Ateş, Ak Parti Osmangazi Gençlik Kolları Başkanı Hakan Köprülüoğulları, Ak Parti il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Mahalle teşkilat başkanları,  Bursa’da bulunan Giresunlu ilçe ve köy dernek başkanlarının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Ak Parti Osmangazi İlçe Gençlik Kollarında Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı olarak görev yapmakta olan Turgut Yavuz Kurt’un düğün cemiyetinde salon içerisi ve dışarısı tıklım tıklım doldu.

Sevenleri ve dostlarının cemiyetlerine göstermiş olduğu yoğun ilgiye teşekkür eden damat Turgut Yavuz Kurt; “Cemiyetler birlik ve beraberliğin simgesidir. En kıymetli, en özel bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm akrabalarımıza, hemşerilerimize, dostlarımıza ve beraber yürüdüğümüz dava arkadaşlarıma çok teşekkür ederim” dedi.

Emek Yakup Aktaş Kültür Merkezi bu düğün töreni ile tarihi günlerden birine şahitlik ederken, ailenin toplum içerisindeki önemi bir kez daha gözler önüne çıktı. Çalışkanlığı ve mütevazi kişiliği ile vatandaşlarımız arasında saygı gören gençlerimizden olan Turgut Yavuz Kurt ve Seher kurt kardeşimize Allah’tan bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.