Korkut Aktaş Bursa’dan Aday Adaylığını Açıkladı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Nilüfer Köylü Pazarı

KÖŞE YAZARLARI

Korkut Aktaş Bursa’dan Aday Adaylığını Açıkladı

Bu haber 27 Nisan 2018 - 17:46 'de eklendi ve 122 kez görüntülendi.

Korkut Aktaş Bursa’dan Aday Adaylığını Açıkladı

Bursa’da yaşayan Giresunlu hemşerimiz Bursa Milliyetçi Hareket Partisi Millet Vekilliği için aday adaylığını açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Yönetim Kurulunda Teşkilat Başkan yardımcısı olarak görev yapan Korkut Aktaş, mevcut görevinden istifa ederek İl Başkanı Tevfik Topçu’ya dosyasını teslim etti.

Uzun yıllardır Sivil Toplum Kuruluşlarının içerisinde aktif yer alan ve görev almış olduğu konularda üzerine düşeni her zaman yerine getiren Aktaş’ın, Milletçi Hareket Partisi Bursa Milletvekilliği Adaylığı için üst sıralarda yer alması bekleniyor.

Bursa doğumlu olan Korkut Aktaş ticaret ile uğraşmasından dolayı geniş bir çevresinin olduğu biliniyor.

KORKUT AKTAŞ KİMDİR?

Korkut Aktaş 1976 Bursa Doğumludur. Aslen Giresun Espiye ilçesindendir. İlk Öğretim ve Lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Korkut Aktaş halen Turizm ve Otel İşlemeciliği 2.Sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir. Evli ve 3 Çocuk babası olan Korkut Aktaş, Bursa Giresunlular Derneği ve Bursa Giresun Espiye İlçesi Derneğinde yöneticilik yapmıştır. Sivil toplum kuruluşları içerisinde sürekli yer alan Aktaş aynı zamanda Bursa Düşünce Kulübü başkan yardımcısı olarak görev yapmaktadır. İnşaat üzerine faaliyet gösteren firması Korkut Aktaş İnşaat Yönetim Kurulu başkanlığı ve aynı zamanda İkramoğlu İnşaat Genel Müdür olarak görev yapmaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Yönetim Kurulunda Teşkilat Başkan yardımcısı görev yapan Korkut Aktaş, ülkemiz için büyük önem arz eden 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak  27.Dönem Milletvekilliği seçimlerinde partisinden Bursa Milletvekilli Aday adayı olmuştur.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.