İlitliler Kahvaltıda Buluştu « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Nilüfer Köylü Pazarı

KÖŞE YAZARLARI

İlitliler Kahvaltıda Buluştu

Bu haber 27 Ocak 2018 - 21:55 'de eklendi ve 66 kez görüntülendi.

İlitliler Kahvaltıda Buluştu

Bursa’da faaliyetlerini sürdüren Bursa Giresun Güce ilit Köyü Derneği yeni oluşturan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kahvaltıda buluştu.

Ertuğrul Ok’un sunumunu yaptığı programda İlit Köyü İmam Hatibi Ümit Güler Birlik ve beraberlik içerisinde yapılacak her türlü çalışmanın başarılı olacağını söyledi. Ümit Güler konuşmasının devamında Programın düzenlenmesine vesile olan ve katkı sağlayanların yakınlarından Ahirete intikal edenlerin ve tüm şehitlerimizin ruhuna dua ettirdi.

Cemiyetlerinizin Tarihini Mutlaka Bizimle Paylaşın

Yaklaşık 350 Kişinin katıldığı kahvaltı programında dernek başkanı Muhammed Pınar Al yapmış olduğu konuşmasında derneğin çalışmalarından bahsederek gençlere verilecek önemden bahsetti. Düğün ve cemiyetlerin çakışmaması için derneğe bilgi verilmesi konusunda üyelerinden destek isteyen Al; “Bizler birlik ve beraberliğimiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Cenazemizde, cemiyetlerimizde her zaman bir aradayız. Ancak bazen aynı akşam iki köylümüzün düğünü oluyor. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak adına yapacağınız cemiyetlerinizin tarihini dernekte tutulan etkinlik takvimine göre yapmanızda fayda olacaktır” dedi.

Plaket Takdim Edildi

Konuşmalarından ardından derneğin kuruluşundan bu yana çalışmalara katkı sağlatan Celal Bayar İlköğretim Okul Müdür Yardımcısı Ahmet Şerafettin Kılıç, Gençlik kolları kurucu başkanı Ahmet Yılmaz ve İlit Köyünün genç yeteneği Samet Ok’a plaket takdim edildi. Plaket takdimin ardından genç yetenek Samet Ok sahne alarak kahvaltıya katılan hemşerilerini eğlendirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.