Han Kardeşler Cafe ve Restaurant Kumla’da Açıldı

Bursa’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren Giresunlu hemşerimiz Han Kardeşler İnşaat firmasının sahibi Remzi Atbaş’ın sahibi olduğu Han Kardeşler Cafe ve Restaurant Gemlik Kumla sahilinde açıldı.

Han Kardeşler Cafe Restaurant Kumla’da Açıldı

Bursa’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren Giresunlu hemşerimiz Han Kardeşler İnşaat firmasının sahibi Remzi Akbaş’ın sahibi olduğu Han Kardeşler Cafe ve Restaurant Gemlik Kumla sahilinde açıldı.

Nefis yemek ve çorba çeşitlerinin yanı sıra döner ve börek çeşitleri ile Kumla sahilinde misafirlerine hizmet sunan Han Kardeşler’in ustalığını ise Usta Aşçıları yetiştiği Bolu Mengenli Murat Usta yapıyor.

Kumla sahilinde denize karşı işyerinde,  nezih aile ortamında misafirlerine kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarda sunan Giresunlu hemşerimiz Remzi Akbaş; “ Gemlik ilçesine bağlı Kumla sahilinin ihtiyacı olan Lokanta ve Cafemizin açılışını gerçekleştirdik. İşinde uzman aşçımızın lezzetli yemeklerinden tatmak isteyen ve akşamları denizin yosun kokusunu hissederek çaylarımızdan yudumlamak isteyen dostlarımızı ziyaretimize bekleriz” dedi.

YORUM ALANI

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.