Halk Bankasından Kobilere Kredi Avantajı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Halk Bankasından Kobilere Kredi Avantajı

Bu haber 26 Temmuz 2019 - 11:03 'de eklendi ve 51 kez görüntülendi.

Halk Bankasından Kobilere Kredi Avantajı

Fazla, iş dünyasını avantajlı İVME Kredisi kullanmaya davet etti.

Halk Bankası Giresun Şube Müdürü Serhat Fazla, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’nu ziyaret ederek, İVME Kredisi hakkında bilgiler verdi.

Fazla, “Makine imalatı yapan ve mevcut üretimde kapasite artırmak ya da yenilemek isteyenlere ve yeni yatırımcılara, makine imalatı yapan, ayrıca yerli ve yeni makine alımı yapmayı planlayanlara, hammadde ve ara malı imalatı yapan firmalar bu kredi şartlarından faydalanabilecektir. Yatırım kredisi kullanan işletmelerin, yatırıma bağlı işletme kredisinde ise azami bir yıl kadar anapara ödemesiz dönem olmak üzere en fazla 5 yıl vade uygulanabilecektir” dedi.

Çakırmelikoğlu ise, “İş dünyasının yaşanan ekonomik süreçte ilgili finansman desteğine ihtiyacı olduğunu görmekteyiz. Makine imalatı yapan firmalar, yeni ve yerli makine alımı yapan firmalar ile hammadde ara malı imalatı yapan işletmelerimizin üç kamu bankasınca sağlanan İVME Kredisinden faydalanmasını bizlerde arzuluyoruz. Bu doğrultuda alışmalar yürütmekteyiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.