Gurbetçilerden Hep Destek

Gurbetçilerden Hep Destek

Giresunspor’ın Bursa’da kurulu bulunan taraftar gruplarından Gurbetçi  Çotanaklar Manisa deplasmanında takımlarını yalnız bırakmayarak 90 dk. hiç susmadan destek verdiler.

İstanbul, Giresun, İzmir ve Bursa’dan gelen yaklaşık 500 kişi ile takımlarını destekleyen Çotanaklar maç sonunda büyük sevinç yaşadılar.

Alınan galibiyet sonrasında tribünlere koşan futbolcular ile kucaklaşan Gurbetçi Çotanaklar oyunculardan Şampiyonluk sözü aldılar.

ŞAMPİYONLUK ÇOK YAKIN

Maç sonu açıklamada bulunan Gurbetçi Çotanaklar taraftar grubu başkanı Baki GÜNEŞ, ”Bu takım buralara kolay gelmedi. Bizler taraftarlar olarak üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Ancak bu hafta Giresun’daki hemşerilerimize büyük iş düşüyor. Tribünde bu hafta 1 kişilik boş yer kalmaması gerekiyor. Şampiyonluk şarkılarının söylenmeye başladığı şu günlerde bütün tribün kenetlenip takımıza destek olmamız gerekiyor” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Öte yandan Manisa deplasmanı için emeği geçen tüm grup üyelerine ve ulaşım konusunda kendilerine destek olan herkese teşekkür eden Güneş; “Başka Giresunspor yok. Süper Lig’e bu kadar yaklaşmışken artık bu işin dönüşü olmamalıdır. Herkesin gücü ölçüsünde Giresunspor’a destek olmasını bekliyoruz. Büyük işler başaran Mustafa Temel BOZBAĞ yönetimine ve Yücel hocanın ekibine bizlere bu mutluluğu yaşattıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM ALANI

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.