Gürağaçlılar İftar Sofrasında Buluştu « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Gürağaçlılar İftar Sofrasında Buluştu

Bu haber 07 Haziran 2018 - 12:27 'de eklendi ve
kez : 1
kez görüntülendi.

Gürağaçlılar İftar Sofrasında Buluştu

Bursa Giresun Gürağaç Köyü Derneği bu yıl 3. Düzenlediği geleneksel iftar yemeğini Emek Yakup Aktaş Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.

Emekli İmam Hatip Turan ÇAM ve İmam Hatip Adnan Şahin ATBAŞ’ın…… okumuş olduğu Kur’an-ı Kerim ile başlayan iftar programına Ak Parti Bursa Milletvekili Osman Mestan, Bursa Giresunlular Derneği Başkanı Yılmaz Özdemir, Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Milletvekili Adayı Korkut Aktaş’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Bursa Giresun Güce Gürağaç Köyü Derneği Başkanı Salim Erol;” Dernek Olarak organize ettiğimiz İftar yemeğine katılımlarınız bizleri çok mutlu etti. İftar yemeğimizin yapılmasında katkıları olan herkese dernek başkanı ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. Bu mübarek günde tuttuğunuz oruçların kabul olması dileğimle saygılar sunarım” dedi.

Gençlerin Büyük Katkısı

İftar davetinin düzenlenmesine emeği geçen Gençlik Kollarının çalışmalarından övgüyle söz eden dernek başkanı Salim Erol, gençleri sahneye çıkararak hemşerilerine alkışlattı.

Ekrem Kibar’ın yapmış olduğu dua ile son bulan iftar davetine katılan vatandaşlar programdan duymuş oldukları memnuniyeti dile getirdiler.

Erdal AVCI / Bursa

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.