Güce’de Modern Yaşamın Kapısı Yıldız Ören İnşaat İle Açılıyor « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Güce’de Modern Yaşamın Kapısı Yıldız Ören İnşaat İle Açılıyor

Bu haber 13 Ocak 2018 - 11:42 'de eklendi ve
kez : 1
kez görüntülendi.

Güce’de Modern Yaşamın Kapısı Yıldız Ören İnşaat İle Açılıyor

Tirebolu’da yapmış olduğu projeler ile kendini kanıtlayan Yıldız Ören İnşaat Tirebolu’dan sonra Güce’de başlamış olduğu Projeyi hayata geçirdi.

Güce’de Toki’nin yapmış olduğu Projeden sonra, Güce’nin En büyük toplu konut projesini inşa eden Yıldız Ören İnşaat kaliteli malzeme ve şık mimari tasarımı ile Güce’de fark yaratmaya hazırlanıyor.

Toplam 4 Blok ve 9 Kat dan oluşan Yıldız Ören İnşaat Projesinde Daireler 3+1 ve 132 m2 olarak inşa ediliyor. Doğalgaz’a dönüşümlü merkezi sistem kalorifer, audio görüntülü kapı sistemi ve uydu tesisatının yer aldığı projede, Çift Banyo, 1.Sınıf Islak zemin ve laminat parkelerin yanı sıra dış cephede Karadeniz Bölgesinin iklim şartlarına uygun modern görünümlü yalıtım sistemi kullanılıyor. 10 Yıl Garantili Çelik Kapı ve çizilmez Panel iç kapıların kullanıldığı Yıldız Ören İnşaat projesinde dükkan ve işyerleri de bulunuyor.

Güce’nin En Modern Yapısını İnşa Ediyoruz

Güce’nin en modern yapılarından birini inşaa ettiklerini belirten Yıldız Ören İnşaat Ortaklarından Hasan Küçük gazetemize yapmış olduğu açıklamasında; “Tirebolu’da yapmış olduğumuz projelerden sonra Modern yaşamın kapısını şimdide Güce’de açıyoruz. 24 dairelik projemiz Modern yapısı ile Güce’de bir ilk olma özelliği taşıyor. Doğa ile iç içe, hükümet konağının tam karşısındaki projemizde en iyi malzemeleri kullanıp, hatasız işçilik ile çalışmaya özen gösteriyoruz” dedi.

2018 Haziran’a Kadar Geçerli Erken Alım Kampanyası

Yoğun kış şartlarına rağmen imalatın hızla devam ettiğini ve projede 3. katın betonunu attıklarını belirten Küçük; “ Projemiz hızla devam ediyor. Henüz kaba inşaat aşamasında olduğumuz için fiyatlarımızı minimum seviyede tutuyoruz. Ancak malumunuz piyasa şartları ve malzemeye gelen fiyat artışlarından dolayı 2018 Haziran Ayına doğru bir fiyat revizesi yapmak zorunda kalacağız. Güce’de bir evim olsun diyen dostlarımızın bu kampanyamızdan yararlanmalarını bekliyoruz” dedi.

Kampanyadan yararlanmak ve Güce’de bir evim olsun diyenlerin Yıldız Ören İnşaat Hasan Küçük 0 505 328 01 52 ve Salim Bektaş 0 534 266 67 27 nolu telefonlarından ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.