Güce Sarıyar ve Fırınlı köyü Derneğinden Muhteşem Gece « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Eller Anası

KÖŞE YAZARLARI

Güce Sarıyar ve Fırınlı köyü Derneğinden Muhteşem Gece

Bursa’da faaliyetlerini sürdüren Bursa Giresun Güce Sarıyar ve Fırınlı köyü derneğinin bu sene 6.düzenlediği Birlik ve Beraberlik gecesi coşkulu bir katılım ile gerçekleşti.

Bu haber 20 Şubat 2022 - 13:37 'de eklendi ve 443 kez görüntülendi.

Güce Sarıyar ve Fırınlı köyü Derneğinden Muhteşem Gece

Bursa’da faaliyetlerini sürdüren Bursa Giresun Güce Sarıyar ve Fırınlı köyü derneğinin bu sene 6.düzenlediği Birlik ve Beraberlik gecesi coşkulu bir katılım ile gerçekleşti.

Bu yıl, Bursa’nın Orhaneli İlçesi Göynükbelen köyünden olan SMA Tip hastası “Sefa” Bebeğe umut ol sloganı ile gerçekleştirilen gece de elde edilen gelirlerin bebeğin tedavisi için Valilik Onaylı açılan yardım hesabına aktarılacağı öğrenildi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gecede dernek kadın kolları tarafından yapılan yöresel ürünler salon girişinde hazırlanan alanda gelen davetlilere takdim edildi.

Karadenizli sanatçılar Şeyda Karadeniz, Erdoğan Erol, Turgut Fazlı, Kahraman Yılmaz ve Volkan Karpuz’un sahne aldığı gecenin sunumunu ise Erdal Avcı yaptı.

Allah Birlik ve Beraberliğimizi Daim Eylesin

Sarıyar ve Fırınlı Köyü Derneği yönetim kurulu başkanı Turan Himmet geceye katılım sağlayan değerli hemşerilerine ve davetlilere teşekkür ederken, katkılarından dolayı sponsorlara teşekkür etti. Gece de toplanan yardımlar sayesinde Sefa bebeğe umut olan bütün dostlarına ve misafirlerine teşekkür eden başkan Turan Himmet, Allah Birlik ve Beraberliğimizi daim eylesin dedi.

“Memleketten Selam Getirdim”

Güce Belediye Başkanı Aytekin Boduroğlu’da yapmış olduğu konuşmasında gecenin hazırlanmasında emeği geçen tüm yönetim kuruluna teşekkür ederken, “Derneklerimizi gerçekten tebrik ediyorum. Yapmış oldukları çalışmalar ile güzel işlere imza atıyorlar. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Sefa bebeğimize de Allah’tan acil şifalar diliyorum. Cemre’nin düştüğü güzel memleketimize de sizleri davet ediyorum. Kapımız bütün hemşerilerimize sonuna kadar açıktır” dedi.

Öte yandan GİSİYAD Derneği başkanı Yılmaz Özdemir, Tirebolu ve Güce Derneği Başkanı Mustafa Bozkurt ve Milliyetçi Hareket Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Halil İbrahim Bozkurt selamlama konuşması yaparak gecenin hayırlı olması temennisine bulundu.

Açık artırmaya çıkan Giresunspor Formasını Boduroğlu ve Bozkurt aldı

Ayrıca Sefa Bebeğe umut olması için açık artırmaya çıkarılan Giresunspor formasının bir tanesini 5 Bin TL’ye Güce Belediye Başkanı Aytekin Boduroğlu alırken, diğerini ise 3 bin TL’ye Milliyetçi Hareket Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Halil İbrahim Bozkurt aldı.

Davetliler yoğun katılım gösterdi

Geceye Güce Belediye Başkanı Aytekin Boduroğlu, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Halil İbrahim Bozkurt, Milletçi Hareket Partisi Osmangazi İlçe Yönetimi ve Osmangazi Ülkü Ocakları Yönetimi, Osmangazi Belediye Meclis Üyesi İsmail Akdoğan, Tirebolu ve Güceliler Derneği Başkanı ve Yıldırım Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Bozkurt, Gemlik Giresunlular Derneği Başkanı Nadir Uzun ve yönetimi, Gisiyad Derneği Başkanı Yılmaz Özdemir, Espiyeliler Derneği Başkanı Abdullah Beşli, Doğankentliler Derneği Başkanı Osman Alim, Güce Tekkeköy Derneği Başkanı İzzet Özdemir, Güce Dayıcık Köyü Derneği Başkanı Zekeriya Bayram, Güce İlit Köyü Derneği Başkanı Ümit Ok, Güce Boncukçukur Köyü Derneği Başkanı Yakup Çukur,  Doğankent Söğütağzı Köyü Derneği Başkanı Hikmet Yaldız, Espiye Avluca Köyü Derneği Başkanı H.Eyüp Aktaş, Espiye Seydiköy ve Gümüşdere köyü Derneği Başkanı Hasan Ayaz, Demokrasi ve Aile Yardımlaşma Derneği Başkanı Munise Acar, Dünya Gönüllüler Derneği Başkanı İbrahim Bozbağ, Çotanakspor Başkan Vekili ve Balatacı Ekrem firmasının sahibi Ekrem Şen, Av.Ümit Çelebi, Dr.Doğan Alpay’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.