Güce Sarıyar-Fırınlı Köyü Derneği Yeni Yerine Taşındı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Güce Sarıyar-Fırınlı Köyü Derneği Yeni Yerine Taşındı

Bu haber 27 Mart 2018 - 10:32 'de eklendi ve 96 kez görüntülendi.

Güce Sarıyar-Fırınlı Köyü Derneği Yeni Yerine Taşındı

Bursa Giresun Güce Köyü Derneği Yeni hizmet binasının açılışı geçtiğimiz gün Osmangazi ilçesi Başaran Mahallesinde gerçekleştirildi.

Dernek merkezinin açılışına Ak Parti Yıldırım Belediyesi Meclis Üyesi Metin Güneş, DSP Osmangazi İlçe Başkanı Laik Köksaldı, Derneğim Kurucu Başkanı Mehmet Kuru ve önceki dönem başkanı Erol Kaya, Bursa Giresunlular Derneği Başkanı Yılmaz Özdemir, Kocaeli Giresunlular Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Elmas, Bursa Espiye Dernek Başkanı Nazım Aycı, Espiye Taflancık Köyü Dernek Başkanı Kazım Kara, Espiye Seydiköyü-Gümüşdere Köyü Dernek Başkanı Kemal Topal, Güce Gulpar Derneği Başkanı Mehmet Usta, Güce Gürağaç Köyü Dernek Başkanı Salim Erol, Ges-İhmed Dernek Başkanı Mehmet Necati Yener, İş Adamları Adnan Kara, Halil Demirtaş, İsmail Akdoğan ve çok sayıda davetli katıldı.

Dernek Başkanı Ercan Kütük yapmış olduğu açılış konuşmasında dernek merkezlerinin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederken;”Burası hepimizin evi.Hep beraber el ele vererek bu yerimizi daha kullanışlı ve aktif hale getireceğiz. Derneğimizin kapısı tüm hemşerilerimize sonuna kadar açıktır” dedi.

Bursa Giresunlular Derneği Başkanı Yılmaz Özdemir ve Kocaeli Giresunlular Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Elmas’da bir selamla konuşması yaparak dernek merkezinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Emekli İmam Hatip ve Eğitimci Turan Çam’ın yapmış olduğu dua ile kurdele kesilerek, gelen misafirlere yemek ikram edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.