Güce Öğrenci Yurdu Binası, Yaşlı Bakım Merkezine çevriliyor « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Güce Öğrenci Yurdu Binası, Yaşlı Bakım Merkezine çevriliyor

Giresun Valisi Enver Ünlü, Güce ilçesini ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.

Bu haber 06 Ocak 2023 - 10:00 'de eklendi ve 66 kez görüntülendi.

Güce Öğrenci Yurdu Binası, Yaşlı Bakım Merkezine çevriliyor

Giresun Valisi Enver Ünlü, Güce ilçesini ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.

Kaymakamlık Makamında, Kaymakam İbrahim Zahid Ahat’tan ilçenin genel durumu ve çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Ünlü, hazırda bulunanlarla durum değerlendirmesi yaptı.

Kaymakam Ahat, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali Ünlü’ye teşekkür etti.

Kaymakam Ahat’la birlikte Güce Hükümet Konağı’nda yer alan resmî kurumları ziyaret eden Vali Ünlü, yetkililerden bilgi alarak görevli personellerle bir süre sohbet etti.

Ayrıca kurum ziyaretleri sırasında karşılaştığı çocuklarla da yakından ilgilenen Vali Ünlü, onlara hediyeler verdi.

Vali Ünlü, Güce’deki ziyaretlerine Güce Belediye Başkanlığı ile devam etti. Belediye Başkanlığı ziyaretine Kaymakam Ahat ve İl Jandarma Komutanı Özer’de eşlik etti.

Vali Ünlü ve beraberindekiler, Başkanlık Makamında, Başkan Aytekin Boduroğlu ile ilçenin genel durumu ve çalışmalar hakkında bir süre sohbet etti.

Belediye Başkanlığı ziyaretinin ardından Vali Ünlü, Kaymakam Ahat ve Başkan Boduroğlu ile birlikte Yurt binası ile Güce İlçe Entegre Devlet Hastanesi binasında incelemelerde bulundu. Vali Ünlü’ye yetkililer tarafından verilen bilgilere göre hastanenin 2023 yılı Mart ayında hizmete açılması planlandığı aktarıldı.

Boduroğlu İlçemize Hayırlı Olsun

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca Güce ilçesine kazandırılan öğrenci yurdu binasının Aile Bakanlığı ve Giresun Valisi Enver ÜNLÜ Bey ‘in öncülüğünde yaşlı bakım merkezine çevrildiğini müjdeleyen Güce Belediye Başkanı Aytekin Boduroğlu; “İlçemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayacak yeni projemiz ilçemize hayırlı olsun.” Dedi.

Vali Ünlü, incelemeleri sırasında gördüğü eksikliklerin ve uygulamaların düzeltilerek tamamlanması için ilgililere talimat verdi. Vali Ünlü, Güce ilçesindeki ziyaretlerini Güce İlçe Jandarma Komutanlığında sonlandırdı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.