Görele Belediyesinden Sayfiye Mahallesine Dev Yatırım « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Görele Belediyesinden Sayfiye Mahallesine Dev Yatırım

Bu haber 11 Ekim 2018 - 8:31 'de eklendi ve 64 kez görüntülendi.

Görele Belediyesinden Sayfiye Mahallesine Dev Yatırım

Görele Belediyesi tarafından Sayfiye Mahallesinin tüm cadde ve sokaklarında dev alt ve üst çalışmalarına başlandı.

Görele Belediyesince Şehir merkezi başta olmak üzere bir çok mahallede tamamlanan alt ve üst yapı çalışmaları Sayfiye Mahallemizde devam ediyor.

Dev alt ve üst yapı çalışmaları için Sayfiye Mahallesine kazmayı vurduklarını belirten Belediye Başkanı Görele Tolga Erener, yıllardır hizmet bekleyen mahalleyi hizmete doyuracaklarını söyledi.

Görele’nin marka bir şehir haline gelebilme, meydanları, sokakları, park, bahçe ve dinlenme alanlarıyla beraber örnek bir ilçe olmak için uğraş verdiklerini ifade eden Belediye Bakanı Tolga Erener, şunları kaydetti: “Sayfiye Mahallemize kazmayı vurarak, dev alt ve üst yapı çalışmalarına bismillah diyerek başladık. Önce kanalizasyon ve içme suyu şebeke hattını yenileyecek olduğumuz Sayfiye Mahallemizde daha sonra ise parke ve kaldırım çalışmalarına başlayacağız. Çalışmalarımızdan dolayı halkımıza biraz zahmet vereceğiz fakat her şey güzel olacak”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.