Giresunspor’un Yine İlacı Oldu « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Giresunspor’un Yine İlacı Oldu

Bu haber 04 Şubat 2017 - 21:58 'de eklendi ve
kez : 1
kez görüntülendi.

Giresunspor’un Yine İlacı Oldu

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’yi ziyaret eden Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, Başkent’ten mutlu ayrıldı. Canikli’nin ödemeler konusunda gerekeni yapacaklarını ilettiği kaydedildi.

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’den Giresunspor’a müjdeli haber. Kısa bir süre içerisinde iki milyon TL civarında bir ödeme yapmak zorunda olan Giresunspor’da Başkan Mustafa Temel Bozbağ, Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’yi ziyaret etti.  Önceki akşam gerçekleşen görüşme yaklaşık dört saat sürdü. Kulübün içerisinde olduğu durumu anlatan ve ödemeler hakkında bilgiler veren Başkan Bozbağ, Ankara’dan mutlu ayrıldı.  Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin; “Biz her zaman Giresunsporumuz’un ve yönetim kurulunun yanındayız. El birliği ile gereken şeylerin üstesinden geliriz” dediği öğrenildi.

CANİKLİ ÇOK MUTLU     

Takımın son haftalarda elde ettiği sonuçlardan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Başbakan Yardımcısı Canikli’nin; “Takımımız inşallah devamını getirecektir ve 40 yıllık özlemi sonlandıracaktır. Buna inanıyoruz. Giresunspor yönetiminin her zaman yanındayız ve takımımızla gurur duyuyoruz. Ödemeler konusunda sıkılmayın. Hep beraber bu yükün altından kalkarız” dediği kaydedildi. Başkan Bozbağ ise ; “Başbakan Yardımcısı Sayın Nurettin Canikli ile Giresunsporumuz’u enine boyuna konuştuk. Sorunlarımızı, projelerimizi, kulübün son durumunu ilettik ve çözümler konusunda her zaman olduğu gibi yine yanımızda yer aldı. Ben; şahsım, yönetim kurulum ve camiamız adına kendisine teşekkür eder, saygılar sunarım” ifadelerini kullandı.

Loading

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.