Giresunspor-Fenerbahçe Karşılaşmasında Alınacak Tedbirler Açıklandı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Giresunspor-Fenerbahçe Karşılaşmasında Alınacak Tedbirler Açıklandı

Bu haber 18 Aralık 2018 - 0:05 'de eklendi ve 51 kez görüntülendi.

Giresunspor-Fenerbahçe Karşılaşmasında Alınacak Tedbirler Açıklandı

Giresunspor-Fenerbahçe Karşılaşmasında Alınacak Tedbirler, İl Spor Güvenlik Kurulunda Görüşüldü

İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları başkanlığında yapıldı.

Valilik Toplantı Salonunda yapılan toplantıda; Giresunspor- Fenerbahçe A.Ş. takımları arasında 20 Aralık Perşembe günü saat 20.30’da oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası futbol müsabakasında alınacak emniyet tedbirleri görüşüldü.

Toplantının açılışında konuşan Vali Sarıfakıoğulları, “Giresunspor’un Fenerbahçe ile oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası müsabakasının huzur içinde güvenli bir şekilde tamamlanması noktasında aldığımız ve alacağımız tedbirleri değerlendirmek üzere bir araya geldik. Aslolan müsabakanın güvenli bir biçimde yapılması ve Giresun’un misafirperverliğini göstermek.

Bu sonuçta bir futbol müsabakası, bir yarışma, kazananı, kaybedeni olan bir yarışma. Bir yarışmada iki kazanan çıkmıyor.  Kazansak da kaybetsek de takım bizim takımımız, renkler bizim renklerimiz, desteklediğimiz insanlar bizim insanlarımızdır.  O nedenle ümit ediyorum ki Perşembe günü oynanacak müsabaka da diğer daha önceki müsabakalar gibi huzur içinde gerçekleşir ve bu konuda herhangi bir sorun yaşamadan misafir takımımızı yolcu ederiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.