Giresunlu vatandaş yılbaşı talihlisinden bakın ne istedi? « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Giresunlu vatandaş yılbaşı talihlisinden bakın ne istedi?

Çeyrek bileti satan bayiinin sahibi Mustafa Ertürk, 50 milyon TL’lik büyük ikramiyenin isabet ettiği biletin kendisi tarafından satıldığını söyledi.

Bu haber 05 Ocak 2023 - 8:56 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi.

Giresunlu vatandaş yılbaşı talihlisinden bakın ne istedi?

Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi’nde, büyük ikramiyenin isabet ettiği çeyrek bileti satan ve 50 milyon TL’lik ikramiye kazandıran Giresun’daki şans oyunları bayisi Mustafa Ertük, “İş yerimizden böyle bir ikramiyeyi vermek bizi de mutlu etti. Kazanan her kimse, güzel şeylerde kullanır. 50 milyon az para değil. Herkes için güzel para. Doğru kullanmasını tavsiye ederim. Geleceği ile ilgili iyi bir düşüncesi vardır muhakkak. Hayırlısıyla çıkan ikramiyeyi kullanmayı nasip etsin” dedi.

Büyük ikramiye isabet eden biletler ise Giresun- Merkez, Bursa-Osmangazi ve online olarak satıldı. Giresunlu talihlinin henüz kim olduğu bilinmezken, büyük ikramiye isabet eden çeyrek bileti satın aldığı bayi ise belli oldu. Biletin, Giresun’da Sultan Selim Mahallesi’ndeki Hürriyet Büfe’den alındığı öğrenildi.

Çeyrek bileti satan bayiinin sahibi Mustafa Ertürk, 50 milyon TL’lik büyük ikramiyenin isabet ettiği biletin kendisi tarafından satıldığını söyledi. Büyük ikramiye biletini kendilerinin satmalarından dolayı mutlu olduğunu belirten Ertürk, “Bize de iyi bir sürpriz oldu. 2011 ve 2012 yılında da iki defa peş peşe sayısal lotodan da büyük ikramiyeyi vermiştik. Bu üçüncüsü oldu. Bu da Milli Piyango’dan büyük ikramiye oldu. Bize kısmetmiş. İş yerimizden böyle bir ikramiyeyi vermek bizi de mutlu etti. Kazanan her kimse, güzel şeylerde kullanır. Geleceği ile ilgili iyi bir düşüncesi vardır muhakkak. Hayırlısıyla çıkan ikramiyeyi kullanmayı nasip etsin” dedi.

‘50 MİLYON AZ PARA DEĞİL’

Ertürk, büyük ikramiye çıkan kişinin yardım etmesi tavsiyesinde de bulunarak, “Bir sürü yardıma muhtaç insanlar var. SMA hastası çocuklarımız var. Onlara yardım edebilir. Bir de kendi hayatını kurtarsın. Çünkü kendi çocuklarına iyi bir gelecek temin etsin. Boşa çarçur etmesin. 50 milyon az para değil. Herkes için güzel para. Doğru kullanmasını tavsiye ederim” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.