Giresunlu Minik Elanur Hayırseverlerin Desteğini Bekliyor « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Giresunlu Minik Elanur Hayırseverlerin Desteğini Bekliyor

3,5 yaşında nefes borusuna zeytin çekirdeği kaçan ve bu esnada beyin felci geçiren aslen Giresun Güce Fırın köyü nüfusuna kayıtlı minik Ela Nur yaşam savaşı veriyor.

Bu haber 06 Nisan 2023 - 22:17 'de eklendi ve
kez : 1
kez görüntülendi.

Giresunlu Minik Elanur Hayırseverlerin Desteğini Bekliyor

3,5 yaşında nefes borusuna zeytin çekirdeği kaçan ve bu esnada beyin felci geçiren aslen Giresun nüfusuna kayıtlı  minik Ela Nur yaşam savaşı veriyor. Gözlerinin önünde çocuğunu eriyerek yok olmasına artık dayanamadığını belirten acılı anne çocuğunun ameliyatı için hayırseverlerden destek istedi.

Yatağa bağlı olarak hayatını idame ettiren Ela Nur Aksoy gelişen kemiklerinin yaşına uygun şekilde büyümemesi nedeniyle Skolyoz (Omurga Eğriliği) ameliyatı olması gerekiyor.

Bursa’da sadece özel bir hastane yapılan ve hayati risk taşıyan ameliyatın gerçekleşmesi için yaklaşık 200.000TL’ye ihtiyaç duyulduğu, bu paranın 70.000 TL’nin toplanıldığı ve 130.000 TL’ya ihtiyaç duyulduğu öğrenildi.

Cumhurbaşkanlığı tarafından Bursa Osmangazi ilçesi Bağlarbaşı mahallesinde  kendilerine verilen dairede, engelli maaşları ile hayatlarını idame çalışan anne ve kızı ameliyat için hayırseverlerden gelecek müjdeli bir haberi bekliyor.

Çocuğunun her gece gözlerinin önünde mos mor olmasına artık dayanacak gücü kalmadığını belirten anne Arzu Yılmaz; “ Ben kimseden ev, araba istemiyorum. Ne olur bizim ameliyatımız için bize yardımcı olun. Ben çocuğumun sağlığına kavuşmasını istiyorum. Allah rızası için yavrumun sizlere ihtiyacı var. Bizleri bu fani dünya da yalnız bırakmayın” diye gözyaşı döktü.

Yardım çığlığı atan aileye destek olmak amacıyla 0534 636 76 92 nolu telefonu arayabilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.