Giresunlu Hacı Ömer Yavuz Gemlik Belediye Başkan Adayı Oldu « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Giresunlu Hacı Ömer Yavuz Gemlik Belediye Başkan Adayı Oldu

Bu haber 27 Kasım 2018 - 16:28 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Giresunlu Hacı Ömer Yavuz Gemlik Belediye Başkan Adayı Oldu

Bursa’nın denize açılan kapısı olan Gemlik’de Büyük Birlik Partisinden Belediye Başkan Adaylığını açıklayan Giresunlu hemşerimiz Hacı Ömer Yavuz çalışmalarını sürdürüyor.

Nüfusun Temsildeki Önemi Ön Plana Çıkacak

Nüfusunun büyük çoğunluğunu Giresunlu hemşerimizin oluşturduğu Gemlik’de resmi olarak açıklanan adaylığı kesinleşen  tek Giresunlu Belediye Başkan Adayı olarak dikkat çeken Hacı Ömer Yavuz’a hemşerileri başta olmak üzere teşkilatının vereceği destek ile ipi göğüslemesi bekleniyor. Nüfusun temsil boyutunda etkili olduğu düşünüldüğünde oy oranı bakımından bir belediye başkanı seçtirmeye yeterli olan Gemlik’deki Giresunluların artık ellerindeki bu fırsatı değerlendirmesi bekleniyor.

30 Yıldır Gemlik’te ikamet eden Giresunlu hemşerimiz Hacı Ömer Yavuz daha yaşanılabilir bir Gemlik için kolları sıvadıklarını belirtirken; “Gemlik Bursa’nın önemli ilçelerinden bir tanesidir. Bununla beraber birçok sıkıntını yaşandığı bir ilçedir. Allah izin verirse hazırladığımız projeler ile Gemliğin geleceğini şekillendirmek istiyoruz.”

Gemlik’in Sorunlarını Çok İyi Biliyoruz

Ekonomik, Kültürel, Sosyal, Gelişmiş ve Yaşanılabilir bir Gemlik için hemşeri ve Gemliklilerden destek beklediklerini belirten başkan adayı Hacı Ömer Yavuz; “Gemlik’in sorunlarını çok iyi biliyoruz. Gemliğe nefes aldıracak projelerimizi seçim süreci yaklaştıkça kamuoyu ile paylaşmaya başlayacağız. Özellikle gençlerimizin teşkilatımıza büyük ilgisi bulunuyor. Ayrıca Büyük Birlik Partisi olarak mecliste grubumuz olmadığından dolayı oy oranımız biraz düşük kalıyor. Ancak Yerel seçimlerde partiden ziyade adayların kişiliği, karakteri ve projeleri ön plana çıkıyor. İnşallah  bu sene Gemlik’de el ele vererek değişimi hissettireceğiz” dedi.

Hacı Ömer Yavuz Kimdir?

1979 yılında, Giresun Dereli Yavuzkemal beldesi Hapan köyünde doğan Hacı Ömer Yavuz Gemlik’de dekorasyon işleri ile uğraşmaktadır. 30 Yıldır  Gemlik te ikamet etmekte olan Hacı Ömer Yavuz Büyük Birlik Partisi Gemlik İlçe başkanı iken, partisinin Gemlik Belediye başkan adayı gösterilmiştir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.