Giresunlu Av.Belgin GÖK Bursa’dan Aday Adaylığını Açıkladı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Giresunlu Av.Belgin GÖK Bursa’dan Aday Adaylığını Açıkladı

Bu haber 02 Mayıs 2018 - 8:21 'de eklendi ve
Post View : 2
kez görüntülendi.

Giresunlu Av.Belgin GÖK Bursa’dan Aday Adaylığını Açıkladı

Bursa’da yaşayan Giresunlu hemşerimiz Av.Belgin GÖK AK Parti Bursa Milletvekilliği Aday Adaylığını açıkladı.

Ak Parti Nilüfer İlçe Kadın Kollarında siyasete giriş yapan Av.Belgin GÖK, Siyasette temiz olan geçmişi, bir azim ve tırmanış örneği olan hayatıyla “Temiz Siyaset” düsturuyla milletin hizmetkarı olmaya talipli olurken AK Partinin Kadın Kontenjanından yararlanarak Adaylar arasında yer alması bekleniyor.

Av.Belgin GÖK Kimdir?

1984 yılında Giresun ili Görele ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk, Orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Trakya Üniversitesi El Sanatları bölümünden mezun olmuş, bir süre hukuk bürosunda yönetici asistanlığı yaptıktan sonra girdiği sınavlarda başarılı olarak İstanbul Ümraniye Adliyesinde zabıt katibi olarak atanmıştır. Memuriyet görevine devam ederken Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu Adalet bölümünden mezun olmuş ve hemen akabinde Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanarak, hem memuriyetine devam etmiş hem de okulunu tamamlamıştır. Daha sonra memuriyet görevinden istifa etmiş ve eşinin görevi gereği Bursa iline yerleşerek ideali olan Avukatlık mesleğine burada başlamıştır. Halen Bursa’da serbest avukatlık mesleğini sürdürmektedir.

Bursa’da Giresunlu Aday Adayı Sayısı 5’e Çıktı

24 Haziran 2018 Genel seçimleri öncesi partilerinden Milletvekili Aday adayları başvuruları devam ediyor.

Edindiğimiz bilgilere göre Bursa’da Siyasi partilerde Aday Adaylıklarını açıklayan Giresunlu kökenli hemşerilerimizin sayısı 5’e ulaştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Kemal Alk4 Mayıs 2018 / 23:25

Başarılar Diliyorum. Türkiye’nin 81- ilinden adaylığını koyan. Tüm dava arkadaşlarımı kutluyor. Başarılar diliyorum