Giresun Gençliği Ödüllendirildi « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Nilüfer Köylü Pazarı

KÖŞE YAZARLARI

Giresun Gençliği Ödüllendirildi

Bu haber 18 Aralık 2018 - 15:11 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Giresun Gençliği Ödüllendirildi

İstanbul Üniversitesi Trabzonsporlular Kulübü’nün bu yıl beşincisi yapılan yarışmasında Giresun Federasyonu Gençlik Kolları jüri özel ödülü aldı.

İstanbul Üniversitesi Trabzonsporlular Kulübü’nün her yıl düzenlediği Karadeniz’in Enleri ödül töreni üniversitenin Beyazıt’taki merkez binasında yapıldı. Ödül törenine STK, sanat, spor, müzik ve medya camiasından önemli isimler katıldı. Ödül alan isimler internet üzerinden yapılan bir oylama ile belirlendi. İnternet üzerinden gerçekleştirilen oylamanın neticesinde ödüle layık görülen isimler ve yakınlarının katıldığı tören heyecanlı anlara sahne oldu.

Giresun Federasyonu Başkanı Mehmet Kuğu, Kadın Kolları Başkanı Suna Özbayram, Gençlik Kolları Başkanı Hasan Cebbar ve kalabalık bir Giresunlu grubun katıldığı törende geçler adına ödülünü alan Hasan Cebbar’ı ilk tebrik edenler beraberindekiler oldu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Gençlik Kolları Başkanı Hasan Cebbar “3 yıldır ekibimle Giresun ve İstanbul başta olmak üzere memleketimiz ile ilgili her sahada bulunarak gençliğe, dolayısıyla geleceğimize hizmet etmeye çalıştık.

Bu çabalarımızın içerisinde de şehitliğimize ev sahipliği yapması dolayısıyla Afyonkarahisar ili İscehisar ilçesinde yer alan Doğanlar Köyü farklı bir anlama sahipti.  “Onlar bizim ceddimize sahip çıktı. Bizde onların geleceğine el uzatıyoruz…” şiarıyla harekete geçerek Doğanlar Köyünde eski bir köy odasını binlerce kitap bulunan bir kütüphaneye çevirdik. Bu çabamız gerek yerel gerek de ulusal mecralarda yankı buldu ve bu gece 5. Karadeniz’in En’leri Ödül Töreninde “Jüri Özel Ödülü” Giresun Federasyonu Gençlik Kollarına layık görüldü.

Bu yolda ilk andan itibaren kilometrelerce yol yaparak emek veren, sadece bu faaliyette değil her an yanımda olan kıymetli ekip arkadaşlarıma teşekkürü bir borç biliyorum. Bu ödül takdir edilme anlamının yanı sıra kardeşliğimizin ve beraberliğimizin ulaştığı gönüllerinde bir göstergesi. Birbirine inanan ve güvenen gençlerle beraber oldukça “Dün olduğu gibi bugün ve yarın da Giresun Zamanı”” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.