Giresun Federasyonunda İstifa Depremi « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Giresun Federasyonunda İstifa Depremi

Bu haber 09 Mart 2019 - 23:03 'de eklendi ve 67 kez görüntülendi.

Giresun Federasyonunda İstifa Depremi

Giresun Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Kuğu, Başkan yardımcısı Murat Ay ve Kadınlar kolu Başkanı Suna Özbayram Sosyal medya üzerinden yapmış oldukları açıklamada “görünen lüzum üzerine ” bulundukları görevden istifa ettiklerini belirttiler

İstifa açıklamaları Giresun kamuoyunda deprem etkisi yaratırken, Giresun Federasyonu yönetimi tarafından henüz Resmî bir açıklamada yapılmadı.

 İSTİFALAR SONRASI İLK DEĞERLENDİRMELER

Giresun Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Kuğu, Başkan yardımcısı Murat Ay ve Kadınlar kolu Başkanı Suna Özbayram sosyal medya hesaplarında “görünen lüzum üzerine ” istifa ettiklerini belirten açıklamaları Giresun kamuoyunda Deprem etkisi yaratırken, istifa açıklamaları ile ilgili İbrahim Balcıoğlu’nun annesinin cenaze töreninde Giresun Federasyonu yöneticileri Muhterem Memişoğlu, Aydın Kömürcü ve Ali Alim’e yönelttiğimiz sorulara Perşembe günü yapılacak Giresun Federasyonu toplantısına kadar yanıt vermeyeceklerini söylediler.

Giresun Federasyonu Onursal Başkanı ve TBMM İdare amiri Hasan Turan, ‘’istifa açıklamaları hakkında konuşmam doğru olmaz’’, diyerek açıklama yapmayacağını belirtti.

Giresun Federasyonu eski teşkilat Başkanı ve Başkan adayı Abdullah Akgün’de konu üzerinde yorum yapmayacağını belirterek Giresun Federasyonu bir markadır, değerini korumak gerekir, dedi

Giresun Federasyonu Genel Başkan Mehmet Kuğu’da, istifa kararı ile ilgili bir resmi açıklama yapılmayacağını belirtti.

Giresun Federasyonu 14 Mart Perşembe günü Bağcılar Giresun Federasyon genel merkezinde yapacağı yönetim kurulu toplantısı ile değerlendirme yaparak yeni kararlar alacağı beklenmektedir..

Gizemini koruyan istifalar ile birlikte temennimiz camianın dayanışma içinde yeni kararlar alarak bir yol haritası çizilmesidir.

Sadi Toygar / Girmep

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.