Giresun Federasyonu Bayramlaşmayı Online Yaptı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Giresun Federasyonu Bayramlaşmayı Online Yaptı

Giresun Federasyonu online bayramlaşma programı gerçekleştirerek milletvekilleri, vali, belediye başkanları ile STK temsilcilerini bir araya getirdi.

Bu haber 27 Mayıs 2020 - 11:24 'de eklendi ve
Post View : 1
kez görüntülendi.

Giresun Federasyonu Bayramlaşmayı Online Yaptı

Giresun Federasyonu online bayramlaşma programı gerçekleştirerek milletvekilleri, vali, belediye başkanları ile STK temsilcilerini bir araya getirdi.

Federasyon Başkanı Muhterem Memiş moderatörlüğünde yapılan bayramlaşma programına TBMM İdare Amiri Hasan Turan, AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk, CHP İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Doğankent Belediye Başkanı Rüşan Özden, Alucra Vakfı Başkanı Süleyman Baba, Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu ve Başkan vekili Sadi Toygar, federasyon yönetim kurulu, kadın kolları ve gençlik kolları katıldı.

Federasyon Başkanı Muhterem Memiş; ‘Bayramlaşma sevincimize ortak olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Bu yıl bayramımız korona virüsten dolayı bir araya gelmediğimiz için buruk geçiyor, ancak en yakın zamanda o özlediğimiz günleri yeniden göreceğiz’ dedi.

Bayramlaşma programını yöneten Başkan Muhterem Memiş tüm katılımcıların Ramazan Bayramını kutlayarak herkese tek tek söz verdi ve duygu düşüncelerini aldı.

Programın ana gündem maddesi olan Covid 19 salgının başarılı bir şekilde yürütüldüğü konusunda ortak görüş hakim olurken yeni normal dönem içinde iyi dilek temennilerinde bulunarak ”Tüm dünya olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz. Her yıl bir araya gelerek kutladığımız bayramımızı maalesef bu sene böyle kutladık. En yakın zamanda, sağlıklı günlerde hep beraber buluşacağız. Bu vesileyle tüm hemşerilerimizin bayramını kutluyoruz” dediler.

Haber: Sadi Toygar

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.