Gezmiş Holding Giresun’da Faaliyete Başladı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Gezmiş Holding Giresun’da Faaliyete Başladı

Giresun ve Ordu tarihinin ilk holdingi “Gezmiş  Holding” 16 Haziran 2021 Çarşamba günü görkemli bir kokteyl ile faaliyetine başladı.

Bu haber 20 Haziran 2021 - 13:03 'de eklendi ve 57 kez görüntülendi.

Gezmiş Holding Giresun’da Faaliyete Başladı

Giresun ve Ordu tarihinin ilk holdingi “Gezmiş  Holding” 16 Haziran 2021 Çarşamba günü görkemli bir kokteyl ile faaliyetine başladı.

Giresun Doğa Koleji Sosyal Tesisinde düzenlenen 500 kişiyi aşkın yoğun katılımlı açılış kokteyline Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Duroğlu Belediye Başkanı Halil Çetin, Oda, Dernek, Sendika Başkan ve Yöneticilerinin yanı sıra Doğa Kolejinin bölge okul yöneticileri, iş, siyaset ve basın camiasından çok sayıda davetli katıldı.

Giresun’ un ekonomik, sosyal ve kültürel yaşamına büyük katkılar sunmuş Gezmiş Holding Yönetim Kurulu Başkanı; İnşaat Mühendisi Aykut Gezmiş şunları ifade etti: “Gezmişler İnşaat, Samsun Doğa Koleji, Giresun Doğa Koleji gibi bölgemizin büyük şirketleri ile diğer alt şirketlerimizin ortak çatısı olarak kurulan ve Giresun ticaret hayatının ilk holdingi olarak tarihe geçen “Gezmiş Holding” 16 Haziran 2021 itibariyle kurulmuştur.

Başarılarla dolu 40 yıllık ticari hayatında fabrikalar, okullar ve yurdun dört bir tarafında yaptığımız 5 bini aşkın konut ile ülke ekonomisine katkı veren, sürekli vergi rekortmenleri arasında yer alan, yüzlerce kişiye iş imkanı sağlayan ve ulu bir çınar gibi güvenin adresi olarak bölgesinde inşaat sektörünün lideri olan ve kuruculuğunu babam Aydoğan Gezmiş’in yapmış olduğu Gezmişler İnşaat şirketimiz; ‘Gezmiş Holding’ in temel ayağını oluşturmaktadır.

500 KİŞİLİK KADRO, 200 MİLYON TL’LİK İŞ HACMİ:

Vizyonu ve misyonuyla toplumsal fayda sağlama düşüncesiyle kurulmuş bir dünya girişimidir. Doğaya saygılı, idealist, girişimci ve dinamik vizyonumuzla yeni yatırımlar, binlerce kişilik istihdam ve katma değer yaratmak önceliğimiz olacaktır. Misyonumuz; gençlerimize iş imkânı yaratmanın daha ötesinde, onlara yol göstermek, “yapabilirsiniz” i öğretmek ve örnek olmaktır. Yani balık vermek değil, balık tutmayı öğretmektir.

500 kişilik kadrosu bulunduğunu belirten Aykut Gezmiş: “Senelik 200 milyon TL’ lik iş hacmimizi, bu sektörlere yapacağımız yeni yatırımlarla daha da büyütmeyi, enerji ve turizm gibi başka sektörlere de yatırımlar yapmayı hedefliyoruz. Yatırım yapma konusunda istekli, cesur ve heyecanlıyız. Altını gururla çizmek istiyorum ki pandemi dönemiyle daha da belirginleşen bu ekonomik durgunluk döneminde yatırım yapmayı bu ülkeye yapılacak en büyük hizmet olarak gördük, bu dönemde yatırım yapmaya devam ettik, bundan sonra da devam edeceğiz.” diyerek sözlerini alkışlanarak bitirdi.

Kokteylde konuşan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu; Giresun da ilk kurulan Gezmiş Holding’ in heyecan ve sevinç yarattığına dikkat çekerek, Giresun’ un gelişmesine büyük katkı ve istihdam sağlayacağını ifade etti.

Gezmiş Holding Başkan ve Yöneticilerini kutlayıp ve başarılar dileyen Şenlikoğlu, Holding bünyesinde çok daha başarılı işler yapılacağına inandığını vurguladı.

Rektör Prof. Dr. Yılmaz Can, Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür; yaptıkları konuşmalarda Gezmiş Holdingin Giresun’ un her alanda kalkınmasına katkı sunacağını dile getirerek, başarılarının devamını dilediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.