Gemlik Giresunlular Derneği, Giresunlu Öğretmenler ile kahvaltıda buluştu « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Gemlik Giresunlular Derneği, Giresunlu Öğretmenler ile kahvaltıda buluştu

Gemlik Giresunlular Derneği yöneticileri, sosyal ve kültürel bağları perçinleştirmek için çalışmaların sürdürüyor.

Bu haber 27 Mart 2022 - 23:35 'de eklendi ve 295 kez görüntülendi.

Gemlik Giresunlular Derneği, Giresunlu Öğretmenler ile kahvaltıda buluştu

Gemlik Giresunlular Derneği yöneticileri, sosyal ve kültürel bağları perçinleştirmek için çalışmaların sürdürüyor.

Gemlik’de Giresunlular Kültür Evi çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Gemlik Giresunlular Derneği yöneticileri son olarak ilçe de görev yapan Giresunlu Öğretmenler ile kahvaltıda bir araya geldiler.

Gemlik’de yaşayan Giresunlu öğretmenlerin bir araya geldiği, kahvaltı programı organizasyona yoğun katılım sağlandı.

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde çeşitli aksiliklerden bir araya gelemediklerini bu sebeple öğretmen arkadaşlarıyla bugün bir araya gelebildiklerini söyleyen Bursa Gemlik Giresunlular derneği Başkanı Nadir Uzun, ” Giresunlu öğretmenleri bir araya toplayarak insanlarımızla tanışmak ve kaynaşmak istiyoruz. Bugün birbirinden kıymetli hemşehrimiz olan öğretmenlerimizle kahvaltıda buluştuk, katılıp, katılamayan  ve davetimize icabet eden tüm öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kahvaltı programımız bir olma, tanışma kaynaşma ve bir araya gelme amaçlıdır” dedi.

Bu tür programların devam edeceğinin altını çizen başkan Nadir Uzun; “Bugün öğretmenlerimiz ile ilk kez bir araya geliyoruz. Varsa unuttuğumuz, bilmediğimiz öğretmenlerimiz kusurumuza bakmasınlar onları da derneğimize bekliyoruz. Kahvaltı programlarımız devam edecek, sırada gençlerimiz, şehit ailelerimiz ve gazilerimiz, ev hanımlarımız, iş adamlarımız olacak.Bu vesile ile toplumumuzun her kesimine ulaşıp dokunacağız. Kendi hemşerilerimizi ve Bursa kültürü ile Giresun kültürünü bir araya getirebilmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Öte yandan kahvaltıya katılım sağlayan eğitim camiasının emektarları olan Öğretmenler yapılan organizasyondan dolayı duymuş oldukları memnuniyetleri dile getirdiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.