Gazeteci Sadi TOYGAR’a Teşekkür Plaketi « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Gazeteci Sadi TOYGAR’a Teşekkür Plaketi

Bu haber 18 Mayıs 2019 - 23:05 'de eklendi ve
kez : 1
kez görüntülendi.

Gazeteci Sadi TOYGAR’a Teşekkür Plaketi

Gazetemizinde üyesi olduğu Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar’a Teşekkür Plaketi Verildi.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinin Point Barbaros hotelde gerçekleştirdiği geleneksel iftar programında Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar’a yerel basın hizmetinden dolayı Dernek yönetimi tarafından teşekkür plaketi verildi

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Dernek Başkanı Mehmet Şimşek, Sadi Toygar’a plaket takdim ederek teşekkür ederken, habercilik alanında başarılı hizmetlerin devamını dileyerek iyi dileklerde bulundular.

Toygar teşekkür plaketi için teşekkür ederek yaptığı konuşmada;’ 1945 yılından itibaren Şebinkarahisar-İstanbul arası uzun yol işletmeciliği ve şoförlüğü yapan değerli büyüğümüz rahmetli babam Hacı Ömer Toygar, mesleğini 50 yıl bu alanda sürdürerek, sıladan gurbete hemşerilerini taşıyarak gurbette onların iş ve meslek sahibi olmasına katkı sunmuştur. Bizlerde Toygar ailesi olarak bu hizmet bayrağını hem yerel basın hizmetinde, hem de yine aynı şekilde uzun yol otobüsçülüğü alanında sürdürüyoruz. Hem Giresun’a hem bölgemize hem de, İstanbul ve diğer yerlerde yaşayan hemşerilerimize yere basın hizmetini ‘’memleket sevdamızla’’ sürdürmeye devam edeceğiz.. Bu anlamda bizleri hatırlayan değer veren Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Plaketi Dernek Başkanı ile birlikte veren Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e de ayrıca teşekkür ediyorum. Değerli köy/mahalle dernek Başkanları bizim her zaman bizlerin yanında onlara da teşekkür ediyorum’’dedi.

Loading

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.