Fatih Akdoğan Gençlik İçin Aday Adaylığı Açıkladı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Nilüfer Köylü Pazarı

KÖŞE YAZARLARI

Fatih Akdoğan Gençlik İçin Aday Adaylığı Açıkladı

Bu haber 30 Nisan 2018 - 20:02 'de eklendi ve 80 kez görüntülendi.

Gençlik İçin Aday Adaylığı Açıkladı

Bursa Tirebolu ve Güceliler Derneğinin genç yönetim kurulu başkanı Fatih Akdoğan AK Parti Bursa Milletvekilliği Aday Adaylığını açıkladı.

AK Parti Bursa İl başkanlığına dosyasını teslim eden Akdoğan, Gençlik için, gençlerin baskısı ile Aday Adaylık sürecine girdiğini belirtti.

Ak Partinin çeşitli kademlerinde görev alan ve şimdide gençlerden ve hemşerilerinden almış olduğu destek ile aday adaylığını açıklayan Fatih Akdoğan; “AK Partimizin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına  inanmış genç bir nefer olarak, Ülkemizin ve Dünyanın geleceğinin şekillenmesinde tüm varlığımı ortaya koymaya hazırım” dedi.

 

Fatih AKDOĞAN Kimdir?

 

Fatih AKDOĞAN; 01/08/1992 Bursa Osmangazi doğumlu olup, evlidir. Eğitim-Öğrenim hayatıma Bursa Yıldırım Vakıfköy İlköğretim Okulunda başlamış olup, Bursa Yıldırım Anadolu İmam Hatip lisesini özel nedenlerle tamamlayamamış olup halen Açık Öğretim lisesinde aktif eğitim hayatıma devam etmektedir. Otomotiv sektöründe, otomotiv gövdeciliği işi üzerine çalışmaktadır. 2011 yılında Ak Parti Bursa Yıldırım İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Asil Üyeliği yapmıştır. Ak Parti Bursa İl Disiplin Kurulu Yedek Üyeliğinde bulunmuştur. Bursa Giresun Tirebolu Ve Güceliler Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde yönetim kurulu başkanı iken aday adaylığı sürecinde başkanlıktan istifa etmiştir. Bir çok Sivil Toplum Kuruluşunun içerisinde aktif görevlerde yer almaktadır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.