Eynesilliler Derneği Yeni Başkanını Seçti « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Eynesilliler Derneği Yeni Başkanını Seçti

Eynesilliler Derneği Olağan Genel Kurul toplantısını Eynesil Köseli Mahallesi Derneği ev sahipliğinde Eynesilli hemşerilerimizin katılımıyla 22 Ocak 2017 Pazar günü gerçekleştirildi.

Bu haber 26 Ocak 2017 - 23:53 'de eklendi ve 96 kez görüntülendi.

EYNESİLLİLER DERNEĞİ GENÇLERE EMANET..

İstanbul – Yıldıztabya’da  kongre heyecanı yaşandı.  Mustafa CİVEK görevini İsmail KIRLAK’a devretti. Eynesilliler Derneğinde  “Genç ve Dinamik” bir yönetim kuruldu.

Kongrede tek aday olan İsmail KIRLAK oy birliği ile Eynesilliler Dernek Başkanlığına seçildi. Eynesilliler Derneği  yeni yönetim kurulu ise genç ve dinamik isimlerden oluştu.

Eynesilliler Derneği Mustafa CİVEK; Görev yaptıkları dönem içinde derneğin  Giresun Dernekçiliğinde kurumsal bir yapıya kavuştuğunu, Eynesil’in değerlerinin tanıtılması sorunlarına her zeminde sahip çıkılması ve çözüm bulunması amacı ile çalışmalar yaptığını belirterek, yapılan faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

Divan başkanlığını Mustafa HIDIR’ın, kâtiplikleri ise Ahmet SOFU ve AYDIN DALMAN’ın yaptığı genel kurulda   Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetim Kurulu Raporu  ve Gelir – Gider Hesap Özeti  ve  3  yıllık tahmini bütçe okunup görüşülerek genel kurul tarafından oy birliği ile kabul edildi.

Eynesilliler Deneği’ne  bu zamana kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı Mavi Karadeniz TV Yönetim Kurulu Başkanı Fuat KUŞ, Avukat Halil İbrahim TÜRKYILMAZ’a ve Rahmetli Av. Ahmet Naim GÜREL adına kardeşi Cemal Nadir GÜREL’e Eynesilliler Derneği adına plaket takdim edildi.

Plaket takdimi esnasında oldukça duygu dolu anlar yaşandı.

“Hayatım boyunca bir çok plaket almışlığım olmasına rağmen ilk defa içimden ağlamak geldi” diyen Av. Halil İbrahim TÜRKYILMAZ ile “Eynesilliyim ama ilk defa  Eynesillilerden” plaket aldım diyen Mavi Karadeniz TV Yönetim Kurulu Başkanı Fuat KUŞ konuşmakta zorluk çekenlerdendi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.