Espiye Seydiköy ve Gümüşderelilerin İftar Geleneği Devam Ediyor « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Espiye Seydiköy ve Gümüşderelilerin İftar Geleneği Devam Ediyor

Bu haber 22 Mayıs 2019 - 21:32 'de eklendi ve 55 kez görüntülendi.

Espiye Seydiköy ve Gümüşderelilerin İftar Geleneği Devam Ediyor

Bursa Giresun Espiye Seydiköy ve Gümüşdere Köyü Derneğinin geleneksel iftar programı Yılmazlar Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

Her yıl gerçekleştirdikleri iftar programı ile üyelerinin takdirini kazanan Espiye Seydiköy ve Gümüşdere Köyü Derneğinin düzenlemiş olduğu iftar programına çok sayıda davetli katıldı.

Çiçeği Burnunda Başkan Teşekkür Etti

Bursa Giresun Espiye Seydiköy ve Gümüşdere Köyü Derneğinin yeni başkanı Fikri Akgün Ramazan-ı Şerif aynının hayırlı olması temennisinde bulunurken, davetlerine katılan üyelerine ve Sivil toplum kuruluşları temsilcilerine teşekkür etti.

Kemal Topal Helallik İstedi

Uzun yıllardan bu yana derneğin yönetim kurulu başkanlığını yürütürken, Hac görevini yerine getirmek için başkanlığı Fikri Akgün’e devir eden, Kemal Topal programa katılan hemşerilerinden helallik istedi.

Ayrıca; derneğe sağlamış olduğu katkılardan dolayı Kemal Topal’a yönetim kurulu üyeleri tarafından teşekkür plaketi verildi.

Ramazan Kaynaşma Ayıdır
hurdacı
Bursa Giresunlular Derneği Başkanı Yılmaz Özdemir’de yapmış olduğu konuşmasında; “Ramazan ayı; yoksulların gözetildiği, iftar sofralarının paylaşıldığı, aynı zamanda millet olarak yardımlaşma ve kaynaşma bakımından kaçırılmaması gereken bir fırsat ayıdır. Bu vesile ile bu daveti düzenleyen değerli başkan ve yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Erdal Avcı / Giresun Havadis

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.