Esenyurtluların Kanadı Kırıldı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Esenyurtluların Kanadı Kırıldı

Bu haber 17 Mart 2018 - 22:41 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Esenyurtluların Kanadı Kırıldı

Esenyurt’da her kesimden insanın yardımına koşan Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı çok politize olduğu gerekçesi ile görevinden alındığı öğrenildi.

Bu haber sonrasında Esenyurt’da bulunan özellikle Karadeniz kökenleri hemşeri derneklerinden çok sert açıklamalarken yapılırken, başkan  Ali Murat Alatepe’nin bu kararı almasının altındaki sır perdesinin yakın zamanda meydana çıkması bekleniyor.

Öte yandan Göreleli hemşerimiz Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Ada, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamasında “Biz devletimizin emrinde, Milletimizin hizmetinde olmaya onlarla omuz omuza yürümeye devam edeceğiz. Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler.” dedi

Ada açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi;

“Başkan Sn. Ali Murat Alatepe İle yaptığım görüşmede çalışma şeklimizin uyuşmaması, aşırı politik olmam gibi nedenler belirtilmesi nedeniyle ESENYURT BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI görevim sona ermiştir.

2014 yılından bugüne kadar yapmış olduğum görev süresince bize eşlik eden mesai arkadaşlarıma, bana bu görevi layık gören eski Başkanımız Sn. Necmi Kadıoğlu na ve yeni dönemde de görev veren Sn. Alatepe ye  desteklerini üzerimizden esirgemeyen aile bireylerime, Stk da yol aldığımız beraber yürüdüğümüz arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Onurla, Şerefle ve gururla Esenyurt halkına lafta değil hizmette de Esenyurt’lu olarak görev yaptık hizmet ettik. Bu bilinç içerisinde çalışma yaptık.

Görev süremizde üzdüğümüz kırdığımız bir kardeşimiz varsa Haklarını helal etsinler. Önemli olan gök kubbede hoş seda bırakabilmektir.

Biz devletimizin emrinde, Milletimizin hizmetinde olmaya onlarla omuz omuza yürümeye devam edeceğiz.

Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler.”

Başkan Abdurrahman Ada’nın yapmış olduğu bu açıklama sonrasında sosyal medyadaki hesabına rekor derecede destek mesajları yağdı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.