Ertuğrul Güneş’e Görkemli sünnet düğünü « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Ertuğrul Güneş’e Görkemli sünnet düğünü

Bayram & Nurcan Güneş çiftinin oğulları Ertuğrul, Kestel Kalesi Sosyal Tesislerinde gerçekleşen görkemli bir törenle erkekliğe ilk adımı attı.

Bu haber 27 Haziran 2022 - 16:29 'de eklendi ve 240 kez görüntülendi.

Ertuğrul Güneş’e görkemli sünnet düğünü

Bayram & Nurcan Güneş çiftinin oğulları Ertuğrul, Kestel Kalesi Sosyal Tesislerinde gerçekleşen görkemli bir törenle  erkekliğe ilk adımı attı.

Mehteran Takımı Gösterisi Gerçekleştirildi

BNG Kumlama ve Boya Sanayi firmasının sahibi Bayram Güneş’in oğlu Ertuğrul için hafızalarda kalacak güzel bir sünnet töreni gerçekleştirdi.   Davetlilerin milli duygularını canlandıran Mehter Ekibi, güzel dakikalar yaşattı. Gerçekleşen sünnet düğününe ailenin iş ve siyaset dünyası,  dost, akraba ve arkadaşları olmak üzere birçok davetli katıldı. Düğün töreni öncesi tüm misafirleri kapıda karşılayan Nurcan ve Bayram Güneş çifti gelen tüm konuklarıyla özel olarak ilgilendi.

Cihan Topal ve İsmail Cebeci Sahne Aldı

Mehteran gösteri sonrasında Karadenizli sanatçılar Cihan Topal ve İsmail Cebeci sahne alarak davetlilere otantik kemençe eşliğinde güzel bir gece yaşattılar.

Güneş Ailesinden Teşekkür

Anne Nurcan ve Baba Bayram Güneş;   “Oğlumuz erkekliğe ilk adımı attı. Sünnet düğünümüzde dostlarımız ve sevenlerimiz bizleri yalnız bırakmadı. Bizimle birlikte mutluluğumuzu paylaşan tüm davetlilere geldikleri için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.