Eroğlu’ndan satışlara tepki « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Eroğlu’ndan satışlara tepki

İYİ Parti Giresun İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu, Giresun İl Özel İdaresi tarafından son dönemlerde il genelinde yapılan satışlara tepki gösterdi.

Bu haber 28 Şubat 2022 - 13:45 'de eklendi ve 37 kez görüntülendi.

Eroğlu’ndan satışlara tepki

İYİ Parti Giresun İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu, Giresun İl Özel İdaresi tarafından son dönemlerde il genelinde yapılan satışlara tepki gösterdi.

Eroğlu, Tirebolu’da kurulu bulunan kilitli parke üretimi yapılan tesisin satılmasına karşı olduklarını ifade ederek “Biz devletin mallarının satılmasına karşıyız devlet çalıştırsın ya da kiraya versin yine manzara tepesini satmışlar satmakla bu kurum ayakta duramaz Çalıştıramıyorlarsa bıraksınlar ya da kapatsınlar” dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Eroğlu, OSB de bulunan futbol sahasının kapatılmasını da eleştirerek, “Fabrika kuracak birileri varsa organize sanayide satılan bir sürü boş arazi var bankaların sattığı araziler var satılan arazilerden satın alıp fabrika kurabilirler yapılanı yıkmak doğru bir şey değil ve sadece Giresun’da var alıştılar buna üstelik. Niye satılanları almak istemeyipte devletin arazisine çöküyorlar çünkü orayı ucuza kapatacaklar alıştılar yağmaya talana. Organize Sanayi bölgesinin yanındaki spor sahasının yıkılmasına karşıyız onun yerine Bulancak veya Espiye de yeni kurulan organize Sanayi Bölgesi’nden de alabilirler” şeklinde konuştu. Giresun’daki sağlık sistemindeki işleyişi de eleştiren Eroğlu” Giresun’un sağlık problemleri de hızla artmıştır bu kadar kurum var randevular bir ay sonraya alınabilmektedir buralara doktor ataması yapılarak hastanelerin daha düzenli daha verimli çalıştırılması doğrudur” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.