Erikliman Kavşağına trafik lambası « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Erikliman Kavşağına trafik lambası

Bu haber 04 Temmuz 2020 - 22:28 'de eklendi ve
kez : 1
kez görüntülendi.

Erikliman Kavşağına trafik lambası

Erikliman mevkiinde sürücülerin korkulu rüyası olan ve sürekli kazaların meydana geldiği dönel kavşağa trafik lambası konuldu.

Yoğun trafiğin olduğu, aynı zamanda viraj olması nedeniyle de büyük risk teşkil eden kavşak için tek çözüm yolu olan trafik lambası sistemi hayata geçirildi.

Bu bölgedeki sorunun çözümü için girişimde bulunan Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun çabaları sonuç verdi ve Karayolları tarafından yapılan çalışmayla trafik lambası sistemi yerleştirildi.

Kavşağın güvenli hale gelmesinin ardından bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu :”Trafik lambalarının faaliyete geçmesi için Karayolları ile ortak çalışma başlatmıştık. Her iki yönden gelen yoğun araç trafiğinin dönel kavşak geçişlerinde sürekli kazalar meydana geliyordu. Can sağlığı her şeyden daha önemli, trafik lambasının hayata geçmesiyle birlikte yaşanabilecek üzücü olayların da önüne geçilecektir. Bizler herkesi dinliyor, her talep için ülkenin tüm kurumlarının kapısını aşındırıyoruz. Büyük, küçük her sorunu çözmek için var gücümüzle çalışıyor, Giresun için yaşıyoruz.” dedi.

Loading

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.