Eğribel’de 4 Km Aşıldı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Eğribel’de 4 Km Aşıldı

Bu haber 23 Ağustos 2017 - 22:57 'de eklendi ve 64 kez görüntülendi.

Giresun’da Ulaşım Yatırımları

AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Doğu Karadeniz Bölgesi’ni, İç Anadolu ve Akdeniz bölgelerine bağlayacak Giresun-Şebinkarahisar karayolunda çalışmaların hızla devam ettiğini bildirdi.

Öztürk,  AK Parti  Giresun  Milletvekili  Cemal Öztürk ve Karayolları Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş ile çalışmaları inceledi.

Giresun-Dereli karayolunda yapım çalışmalarında büyük mesafe katedildiğini, yine  Şebinkarahisar güzergahında bulunan 5 bin 900 metre uzunluğundaki Eğribel tünelinin yapımına da hızla devam edildiğini kaydeden Öztürk, karayolu üzerinde planlanan  Pınarlar tünelinin yapım ihalesi için de altyapı çalışmalarının devam ettiğini vurguladı.

Projenin tamamlanmasıyla sadece  Giresun’un değil  Doğu Karadeniz’in iç kesimlerle bağlantısının çok daha kolaylaşacağını ve bölgenin her anlamda hızla gelişeceğini dile getiren Öztürk, açıklamasında şunları ifade etti:

“Biz  Giresun milletvekilleri olarak, tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte bu çalışmaların yakın takipçisiyiz. Hemşehrilerimiz, rahat olsun. Bazen çeşitli nedenlerden kaynaklanan gecikmeler olsa da projenin en kısa sürece tamamlanması için var gücümüzle çalışıyoruz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.