Eğitime Desteği Gelenekselleşen Hale Getirdiler « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Eğitime Desteği Gelenekselleşen Hale Getirdiler

Bu haber 14 Kasım 2018 - 22:18 'de eklendi ve 60 kez görüntülendi.

Eğitime Desteği Gelenekselleşen Hale Getirdiler

Bursa Giresun Güce Tekkeköy derneği Güce Tekke Köyü İlkokuluna sağlamış olduğu Eğitim desteğini bu senede sürdürdü.

Köylerinin okulunda Eğitim gören öğrencilerin her yıl Üniforma ve Ayakkabı sponsorluğunu üstlenen Bursa Giresun Güce Tekkeköy Derneği yönetim kurulu girişimleri sonucunda Tekkeköy İlkokulunda eğitim gören öğrencilere destek olundu.

Gelecek nesillere önemli izler bırakmak için çalışmalarını sürdüren Güce Tekkeköy Derneğinin bu çalışması bir çok kesim tarafından takdir edilirken, Yönetim Kurulu başkanı İzzet Özdemir gazetemize yapmış olduğu açıklamasında; “ Bu yılda köyümüz ilk okulunda öğretim gören öğrencilerimizin Üniforma ve Kışlık ayakkabılarını temin ettik. Bu konuda bizlerden desteğini esirgemeyen  Ak Parti Bursa Osmangazi ilçe başkanı Ufuk Çömez ve başkanvekili değerli hemşerimiz Mustafa Ateş’e ve Baştürk Mali Müşavirlik kıymetli hemşerimiz  Fatma Baştürk’e çok teşekkür ediyorum. Ayrıca  okulumuz öğretmeni  Ecem Çamur’a köyümüz çocuklarına vermiş olduğu eğitimden dolayı yönetim kurulunuz adına şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.