Doğankentli Vatandaşlar Umreye Uğurlandı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Doğankentli Vatandaşlar Umreye Uğurlandı

Bu haber 26 Mart 2018 - 17:24 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.

Doğankentli Vatandaşlar Umreye Uğurlandı

Doğankent ilçesinde yaşayan 12 vatandaş, Doğankent İlim ve Kültüre Hizmet Derneği yöneticisi Yakup Satgun başkanlığında Umreye uğurlandı.

Doğankent İlim ve Kültüre Hizmet Derneği yöneticisi ve Umre Kafilesi başkanı Yakup Satgun yaptığı konuşmada; tüm umre yolcularımıza hayırlı yolculuk ve iyi ibadetler diledi.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da umre yolcularını uğurlamaya devam ettiklerini belirten Satgun; yapılan ibadetlerin kabul olması temennisinde bulunarak tüm Doğankentli vatandaşlarımızdan helallik istedi.

Hisar Turizm şirketi ile Doğankent İlim ve Kültüre Hizmet Derneği yöneticisi Yakup Satgun başkanlığında 12 kişi 15 günlük Umre ziyaretinde bulunmak üzere bu sabah saat 05.00’de Ordu-Giresun Hava Limanından kutsal topraklar olan Medine-i münevveriye’ye uçtular.

Doğankent ilçesinden Doğankent İlim ve Kültüre Hizmet Derneği aracılığı ile Umreye gidenlerin isimleri; Tahsin Aksoy, Gülhanım Aksoy, Cemal Yıldız, Hatun Yıldız, Tufan Pirdal, Zekiye(Emine) Pirdal, Hacı Aslan, Abidin Turan, Fidan Turan, Abdulla Kambur, Zekiye Kambur ve Yusuf Ağca.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.