Deniz Yıldızında “Girib” Bereketi « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Nilüfer Köylü Pazarı

KÖŞE YAZARLARI

Deniz Yıldızında “Girib” Bereketi

Bu haber 26 Şubat 2018 - 9:29 'de eklendi ve 56 kez görüntülendi.

DENİZ YILDIZI DERNEĞİNİN KONUĞU GİRİB OLDU

Merkezi Giresun’da bulunan iyilik hareketi Deniz Yıldızı Derneği bu haftaki programını Kanal 28 Tv İstanbul Stüdyolarında gerçekleştirirdi.

Programı Giresun Dernekleri Birliği başkanı ve Deniz Yıldızı Derneği başkan yardımcısı İhsan Yüksel sundu.

Konuklar Giresun Federasyonu Başkan Yardımcısı Murat Ay, merkezi Gebze’de Kısa adı” GİRİB” olan Giresun İşadamları ve Bürokratları Derneği Başkanı Kemal Tokmak, Gebze’de yaşamını sürdüren Deniz Yıldızı Gönüllüsü işadamı Ahmet Balık, Deniz Yıldızı Yönetim kurulu üyesi Aydın Kömürcü katılılarken , programda  GİRİB bereketi  yaşandı. Giresun  İşadamları ve Bürokratları  derneği yönetim kurulu üyeleri canlı telefon bağlantılarında birbirileriyle yarıştılar.Program konukları her daim Deniz Yıldızı derneğinin yanında olacaklarını dile getirilerken bundan sonrada üzerimize düşeni yapacağız diye konuştular.

2 saatlik canlı yayın programında Giresun’da yapılacak bu evin tamamen yapılması için taahhütler alındı. Bu evin yapımında büyük emekleri olan Espiye Kaymakamı Yusuf Akın, Espiye’nin hayırsever belediye başkanı Mustafa Karadere’ye teşekkür ederken, Deniz Yıldızı derneğinin  emektarları Başkan Emine Acar hanımefendi Başkan yardımcısı Ferhat Deniz ve gönüllü Sadık Murat Teker iyiki varsınız.  Denizyıldızı programı Her Cuma günü Akşamı saat 19,30 da Kanal 28 Tv ekranlarında takip etmeye devam edin bir yıldızda siz olun.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.