Çotanakspor’un Yeni Başkanı Bayram Güneş Oldu « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’un Yeni Başkanı Bayram Güneş Oldu

Bursa Süper Amatör’ün güçlü kulüplerinden Çotanakspor’da sezon başından kulübün başkanlığını üstlenen Yücel Can işlerinin yoğunluğu nedeniyle görevini kulübün önceki dönem başkan vekilliği görevini yapan İş Adamı Bayram Güneş’e devir etti.

Bu haber 24 Kasım 2022 - 11:56 'de eklendi ve
kez : 1
kez görüntülendi.

Çotanakspor’un Yeni Başkanı Bayram Güneş Oldu

Bursa Süper Amatör’ün güçlü kulüplerinden Çotanakspor’da sezon başından kulübün başkanlığını üstlenen Yücel Can işlerinin yoğunluğu nedeniyle görevini kulübün önceki dönem başkan vekilliği görevini yapan İş Adamı Bayram Güneş’e devir etti.

Geçtiğimiz hafta kulüp merkezinde yapılan devir teslim töreni sonrasında bayrağı devir alan Bayram Güneş gelecek için hedeflerini açıkladı.

Öncelikle Çotanakspor armasına sahip çıkarak sezon başında büyük sorumluluk üstlenen Yücel Can ve ekibine teşekkür eden Bayram Güneş; “ Geçtiğimiz sezon Çotanakspor’un başarısı için o dönemki başkanımız Üzeyir Aktaş Bey ile büyük bir başarı sağlamıştık. Sonrasında görevi üstlenen Yücel Can arkadaşımız da ekibi ile birlikte sezon başında güzel bir kadro kurdular. Geçen süre zarfında Yücel Can arkadaşımız işlerinin yoğunluğu nedeniyle bu görevi şahsımıza devir etti. Zaten mevcut yönetim içerisinde yer aldığımız için yönetim kurulundaki arkadaşlarımızın oluru ile Çotanakspor Başkanlığını üstlendim” dedi.

Süper Amatör’de Kalıcı Olmak İstiyoruz

Öncelikle hedeflerinin Bursa Süper Amatör Liginde kalıcı olmak olduğunu belirten başkan Bayram Güneş, sonrasında tesisleşme ve alt yapı anlamında çeşitli planlarımız bulunuyor. Belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüp Çotanakspor armasını daha yükseklere taşıyacağız diye konuştu.

Başarı İçin Tesisleşme ve Kalıcı Gelir Şart

Türkiye şartlarında görüldüğü üzere Profesyonel kulüpler başta olmak üzere Amatör kulüplerin kalıcı geliri olmadan bu işlerin olmayacağını belirten Bayram Güneş: “Geleceğimiz olan gençlerimize yapılacak en iyi yatırım onları kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıp, sosyal hayatın içerisine katmaktır. Bunun için de Çotanakspor bulunmaz bir nimettir olup, sorumlulukları da çok fazladır. Bu sorumluluk bir iki kişinin bu yükü sırtlanması ile maalesef olmuyor, olamazda.. Onun için ekonomik durumu iyi olan tüm hemşerilerimizin bu sorumluluk altına elini sokmaya davet ediyorum” dedi.

27 Kasım Pazar Günü Tüm Taraftarlarımızı Bağlarbaşı Stadına Bekliyoruz

27 Kasım Pazar Günü Saat 15:00’de Bağlarbaşı stadında “Her inişin Bir Çıkışı Vardır Sloganı” ile çok önemli bir karşılaşmaya çıkacaklarını belirten Başkan Bayram Güneş, tüm hemşerilerini karşılaşmaya davet etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.