Çotanakspor haftayı avantajlı kapadı

Bursa Süper Amatör kümede Play-Off mücadelesi veren Çotanakspor, konuk olduğu Gemlikspor deplasmanından 1 puanı alarak haftaya avantajlı girdi.

Çotanakspor haftayı avantajlı kapadı

Bursa Süper Amatör kümede Play-Off mücadelesi veren Çotanakspor, konuk olduğu Gemlikspor deplasmanından 1 puanı alarak haftaya avantajlı girdi.

Dün Gemlik İlçe Stadında oynanan karşılaşmada iki takımda ortada bir oyun sergileyerek, maç 0-0 ile sona erdi.

Çotanakspor Başkanı Üzeyir Aktaş yapmış olduğu açıklamada; “Bugün Gemlikspor maçına, Çotanakspor’umuzun ulaşımına destek olan Nilüfer Belediye Başkanımız Turgay ERDEM’e camiamiz adına teşekkür ederim. Maç öncesi bizleri dostani bir şekilde karşılayan Gemlikspor başkanı Cumhur beye, Osman Kayaalp’e, Gemlikspor yönetim kurulu üyelerine, Gemlikspor  taraftarlarına Çotankspor camiası adına teşekkür ederim. Gemlikspor ‘a bundan sonraki mücadelesinde başarılar dilerim.Saha içinde kıran kırana bir mücadele gerçekleşti. Bu mücadeleyi veren her iki takımın futbolcularına, centilmenliklerinden dolayı ayrıca teşekkürü bir borç bilir, tebrik ederim. Maç 0-0 bitti. Önemli bir deplasmandan 1 puan alarak, haftaya 5 Mart Cumartesi günü kendi sahamızda oynayacağımız 19 Mayıs Spor maçı öncesi büyük bir avantaj yakaladık. Teknik ekibimize, futbolcularımıza, her daim takımımızla bu mücadeleye maddi, manevi yüreğini ortaya koyan ÇOTANAK ruhlu yönetim kuruluma minnettarım. Grup liderliği yolunda takımımızı deplasmanda hiçbir zaman yalnız bırakmayan vefakar tüm taraftarlarımıza, Gemlik’te faaliyet gösteren dernek başkanımız Nadir Uzun nezdinde müsabakada takımımızın yanında yer alıp, desteğini veren hemşerilerime, maddi destekleriyle takımımızın başarısında büyük katkısı olan koca yüreklilere, şükranlarımı sunarım” dedi.

5 Mart Cumartesi günü Şampiyonluk maçında buluşalım

5 Mart Cumartesi günü sezonun son maçında 19 Mayısspor ağırlayacaklarını belirten başkan Aktaş, tüm spor severleri bu karşılaşmaya davet etti.

YORUM ALANI

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.