Çamoluk Karadikmen köyü karantinaya alındı « Giresun Havadis – Giresun Haber – Bursada Giresun – Bursa Giresunlular

SON DAKİKA
istanbul escort

Çotanakspor’da Erhan İnce Dönemi

AMATÖR, BURSADA GİRESUN

Çamoluk Karadikmen köyü karantinaya alındı

Çamoluk ilçesine bağlı Karadikmen köyünün, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındığı bildirildi.

Bu haber 29 Mart 2020 - 23:16 'de eklendi ve 73 kez görüntülendi.

Çamoluk Karadikmen köyü karantinaya alındı

15 Mart 2020 Pazar günü otobüs ile Umre’de köye dönen Mehmet Y. de ilk virüsün tespit edilip Giresun’a sevk edilmesi ile birlikte izolasyon uygulanan Karadikmen Köyü, bugün(29 Mart 2020) Giresun Valiliğinin açıklaması ile birlikte karantinaya alındı.

Karadikmen Köyü’nde ilk vakadan sonra vaka sayısının sürekli artması yetkilileri karantina kararı almaya sevk etti.

Çamoluk ilçesine bağlı Karadikmen köyünün, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındığı bildirildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Çamoluk ilçesinin Karadikmen köyünde, koronavirüs salgınının kontrolü amacıyla Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 27. ve 72. maddeleri kapsamında, bugünden itibaren ikinci bir değerlendirmeye kadar karantina uygulamasına karar verildiği belirtildi.

Köy Meydanında Vefat Etti

Öte yandan Karadikmen’de Kemal Şapaloğlu isimli vatandaş köy meydanında yere düşerek hayatını kaybetti.

62 yaşındaki Kemal Şapaloğlu’nun bu ölümü karantina altındaki Karadikmen Köyü’nde endişeye yol açtı. Kemal Şapaloğlu’nun korona virüsü şüphesi nedeniyle sağlık görevlilerine herhangi bir şikayetinin olmadığı ancak kronik hastalıklarının olduğu ifade edildi. Kemal Şapaloğlu’nun ölüm nedeni yapılan incelemeler sonucunda netlik kazanacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.